{content|string_get_meta_description}

Пошук кар’єрних можливостей разом з ГО "Правозахисний центр Ліга жінок-виборців", як швидко знайти роботу мрії знають спеціалісти організації

Пошук кар’єрних можливостей разом з ГО "Правозахисний центр Ліга жінок-виборців", як швидко знайти роботу мрії знають спеціалісти організації

Вона була впевнена в своїх здібностях, але не знала, як знайти відповідну роботу та розвиватися в кар'єрі. Одного дня вона дізналася про громадську організацію «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців», яка надавала інформаційну підтримку щодо наявних кар'єрних можливостей.

Ольга звернулася до центру з проханням про консультацію та підтримку щодо пошуку роботи та розвитку кар'єри. Вона була надзвичайно вражена професіоналізмом та досвідом ментора, з яким їй було призначено зустрітися.
Під час зустрічі з ментором, Ольга мала можливість обговорити свої професійні цілі та інтереси. Ментор надав їй розширену інформацію про різні кар'єрні можливості в її галузі та порадив, як ефективно просуватися в кар'єрі.
Ментором було надано підтримку у написанні професійного резюме, яке висвітлювало її навички, досвід та досягнення. Він поділився щодо структури та формату резюме, щоб воно відповідало вимогам роботодавців.
Після складання резюме, спеціаліст супроводжував Ольгу під час пошуку роботи. Було надано поради щодо ефективних стратегій пошуку роботи, таких як використання робочих майданчиків, мережі контактів та професійних спілок. Він також розповів про важливість самопрезентації та співбесіди.
Ментором було надано Ользі інформацію про можливості навчання та професійного розвитку, такі як курси, семінари та конференції в її галузі. Він пояснив, як активно використовувати ці можливості для розвитку навичок та підвищення кваліфікації.
Завдяки підтримці та порадам спеціаліста, Ольга почала отримувати запрошення на співбесіди та успішно пройшла кілька важливих етапів відбору. Незабаром вона знайшла роботу, яка відповідала її професійним цілям та інтересам.
Роботу гарячої лінії “Твій захист 24/7” забезпечують фахівці громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» People in Need Ukraine та за фінансової підтримки Європейського союзу
12:44
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).