{content|string_get_meta_description}

Запуск інформаційно-правового центру у смт. Білозерка Херсонської області: надання безкоштовної юридичної та інформаційної допомоги вразливим верствам населення

Запуск інформаційно-правового центру у смт. Білозерка Херсонської області: надання безкоштовної юридичної та інформаційної допомоги вразливим верствам населення

Центр був створений з метою надання безкоштовної юридичної та інформаційної допомоги вразливим верствам населення.

Спеціалісти центру готові надати допомогу вразливим верствам населення як у своєму офісі, так і дистанційно через платформи Skype, Viber та за телефоном гарячої лінії. Центр надасть інформаційні консультації з правових питань, допоможе в отриманні адміністративних та соціальних послуг для громадян.

Спеціалісти інформаційно-правового центру будуть проводити виїзні консультації у місті Херсон та селищах Приозерне, Благовіщенське, Сонячне, Богданівка, Петрівка, Степанівка Херсонської області. Виїзди юристів для консультацій будуть проводитись щотижня у зазначених громадах. Записатись на прийом можна за телефоном інформаційно-правового центру в смт. Білозерка — +380950874860.

Як отримати допомогу інформаційно-правового центру в смт. Білозерка Херсонської області або дізнатись графік виїзних консультацій?

В офісі центру за адресою– смт. Білозерка, вул. Свободи, 108.

Графік роботи: понеділок-п’ятниця, з 9:00 до 18:00.

По телефону гарячої лінії – +380950874860

Через електрону пошту — hersonskijcentrpravludini@gmail.com

10:09
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).