{content|string_get_meta_description}

Внутрішньо переміщена жінка відновила свої трудові права завдяки фахівцю громадської організації "Правозахисний центр жінок-виборців"

Внутрішньо переміщена жінка відновила свої трудові права завдяки фахівцю громадської організації "Правозахисний центр жінок-виборців"

Марина втратила свій дім та майно внаслідок війни та була змушена втекти до безпечного міста разом із своєю родиною. Однак у новому місці вона стикнулася з безробіттям та знеціненням свого досвіду та кваліфікації. Втративши трудове місце та статус, вона потрапила в коло бідності та відчуженості.

На щастя, Марина знайшла шлях до «Правозахисного центру жінок-виборців» та звернулася за допомогою.

Фахівець почав ретельний аналіз ситуації Марини, визначаючи всі її потреби та можливості. Він ретельно дослідив законодавство, яке стосувалося її трудових прав та зміг встановити порушення цих прав. Важливим етапом було відновлення її віри в себе та її здатність до працевлаштування, після довгих місяців безуспішного пошуку роботи.

Марині надано інформацію про її права та обов'язки на робочому ринку та зробив все можливе, щоб підготувати її до подачі заявок на робочі місця та співбесід. Важливими були також моральна підтримка та надання психологічної допомоги, оскільки Марина важко переживала свою втрату та бездіяльність.

Зараз Марина знайшла роботу в державній структурі, яка не лише відповідає її навичкам та досвіду, але й відновила її віру в себе та її можливості. Вона активно долучилася до діяльності «Правозахисного центру жінок-виборців» та стала прикладом для інших жінок у подібних ситуаціях.

Ця історія успіху показує, як внутрішньо переміщена жінка відновила свої трудові права завдяки підтримці та прагненню фахівця громадської організації «Правозахисний центр жінок-виборців.» Вона є втіленням сили та рішучості вдосконалювати своє життя та життя інших жінок, які стикаються з подібними викликами.

Роботу забезпечують фахівці громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» People in Need Ukraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

17:12
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).