{content|string_get_meta_description}

Внутрішньо переміщеній жінці надано допомогу в отриманні допомоги від органів місцевого самоврядування фахівцем громадської організації "Правозахисний центр жінок-виборців"

Внутрішньо переміщеній жінці надано допомогу в отриманні допомоги від органів місцевого самоврядування фахівцем громадської організації "Правозахисний центр жінок-виборців"

Олена була примусово переміщеною через війну та опинилася в новому місці проживання без жодних документів та реєстрації. Вона втратила дім та майно та потребувала термінової допомоги від органів місцевого самоврядування, але не знала, як це зробити.

Фахівець ГО «Правозахисний центр жінок-виборців» відразу взявся за справу та спрямував Олену на шлях до отримання необхідних документів та підтримки. По-перше, було проведено зустріч та консультацію, де визначились першочергові завдання та долались головні бар'єри.

Олені надано інформацію про те, як оформити документи та які саме потрібні кроки для отримання допомоги від місцевих органів. Надано практичну допомогу у складанні заяв, зборі необхідних документів та поданні їх до відповідних установ. Також активно співпрацювали з органами місцевого самоврядування та переконували їх в необхідності допомоги Олені. Ця спільна робота дала можливість швидко та ефективно оформити втрачені документи та допомогу від держави. Завдяки впертості та підтримці фахівця ГО «Правозахисний центр жінок-виборців» Олена швидко отримала не лише документи, але й фінансову допомогу, яка була критично важливою для її виживання та адаптації в нових умовах.

Зараз Олена має надію та можливість на краще майбутнє та вдячна фахівцю громадської організації «Правозахисний центр жінок-виборців» за безцінну підтримку та допомогу в найважчий час її життя.Ця історія успіху показує, як фахівець громадської організації може допомогти внутрішньо переміщеній жінці отримати необхідну допомогу від органів місцевого самоврядування та повернути їй віру в свої можливості.

Роботу забезпечують фахівці громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» People in Need Ukraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

17:18
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).