{content|string_get_meta_description}

​Оформлення субсидії , як все зробити вчасно

​Оформлення субсидії , як все зробити вчасно

На при кінці серпня 2023 року вже не вперше до інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Галина яка проживає в Білозерці, пенсіонерка, яка фактично зараз проживає сама. Діти та онуки евакуювались в більш безпечні куточки країни та поки не планують повертатись до домівки. І склалося так, що всі зареєстровані в будинку де мешкає пані Галина, хоча фактично вона проживає сама.

Пані Галина, маючи намір звернутись за призначенням субсидії звернулась до юриста громадської організації за роз’ясненням, які документи необхідно надати щоб мати право на субсидію.

Юристом центру пані Галині надано роз’яснення, що для підтвердження відсутності осіб, що зареєстровані, але фактично не проживають у приміщенні, необхідно надати відповідні документи: довідки, що підтверджують місце перебування дітей та онуків на території іншої адміністративно-територіальної одиниці або акт обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства селищної, ради, про фактично проживаючих осіб,

Окрім того юрист центру наголосила на тому щоб пані Галина пересвідчилась в відсутності простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, що перевищує 680 грн. і при наявності простроченої заборгованості мала змогу її погасити.

Маючи наданий юристом чіткий перелік документів які необхідні для отримання субсидії пані Галина завчасно зібрала всі необхідні документи — це акт обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства селищної, ради, про фактично проживаючих осіб, перевірила наявність заборгованості та погасила її. Як результат пані Галина підготувала та подала всі необхідні документи для призначення субсидії.

«Всі ми зараз знаходимось в нелегкому моральному, матеріальному становищі, та коли ти розумієш, що ти не сам барахтаєшся зі своїми проблемами, що є можливість отримати консультації, роз’яснення щодо питань законодавства, це зігріває. Юрист центру тебе терпляче вислухає, по декілька разів пояснить, впевниться в тому що, все зрозуміло, а це для нас літніх людей дуже важливо. Дякую вам за вашу таку потрібну роботу».

20:04
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).