{content|string_get_meta_description}

Волонтери та колектив ГО “ЛЖВ” пройшли онлайн тренінг на тему "Психоемоційна підтримка під час війни" та здобули навички щодо регулювання поведінки людей під час стресових ситуацій

Волонтери та колектив ГО “ЛЖВ” пройшли онлайн тренінг на тему "Психоемоційна підтримка під час війни" та здобули навички щодо регулювання поведінки людей під час стресових ситуацій

18 жовтня відбувся тренінг для персоналу та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу на тему «Психоемоційна підтримка під час війни» для підвищення знань як протидіяти стресу та професійному вигоранню. На тренінгу учасники отримали знання про те, що таке стрес та професійне вигорання, які його причини та наслідки, що впливають на психічне та емоційне здоров’я людини.

Метою тренінгу було забезпечення персоналу та волонтерів ГО необхідними знаннями та інструментами, щоб могли легко взаємодіяти з людьми, які переживають стресові ситуації під час війни та допомогти їм зберегти психічне та емоційне здоров'я.

Під час тренінгу тренер надав практичні поради та інструменти, які можна було б використовувати у роботі з вразливими групами та у ситуаціях кризи. Крім теоретичної бази, на тренінгу також розглядалися реальні кейси, які пов’язані зі стресовими ситуаціями під час війни. Учасники могли обговорили ситуації та запропонували шляхи вирішення проблем, використовуючи здобуті знання.

Тренінг був проведений в онлайн форматі, були також надані матеріали та рекомендації для самостійного вивчення теми для подальшого розвитку навичок психоемоційної підтримки.

Захід також включав практичні вправи та рольові ігри, які допомогли учасникам відчути різні емоційні стани та освоїти прийоми їх регулювання. Крім того, були розглянуті особливості підтримки людей, які пережили травматичні події під час війни, а також основні принципи та підходи до психологічної допомоги.

17:28
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).