{content|string_get_meta_description}

​Успішне працевлаштування - шлях до кар’єрного успіху

​Успішне працевлаштування - шлях до кар’єрного успіху

1 листопада громадською організацією «Агенція демократичного розвитку Донбасу» було проведено навчальний тренінг «Перші кроки до успішного працевлаштування». Тренінг проведено в рамках проєкту «Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Мета тренінгу була допомогти учасникам зрозуміти основні принципи та кроки, необхідні для успішного працевлаштування. Завданням було надати учасникам необхідні навички та знання для знаходження роботи, написання резюме та проходження співбесіди.

Основна ідея полягала у виявленні того, що успішне працевлаштування залежить не лише від кваліфікації та досвіду, але й від комплексу навичок, включаючи самоорганізацію, комунікацію та вміння презентувати себе.

Наприкінці учасники висловили свою вдячність за можливість пройти тренінг. Одна з учасниць, Олена, сказала: «Цей тренінг дійсно змінив моє уявлення про те, як шукати роботу. Я дізналася багато нового про написання резюме та підготовку до співбесіди. Тепер я впевнена, що зможу пройти всі етапи успішного працевлаштування».

Учасник Ілля також поділився своїм враженням: «Цей тренінг був дуже корисним для мене, я отримав багато цінних порад та відповідей на свої запитання. Тепер я розумію, що працевлаштування — це не лише випадковість, але й процес, який можна успішно контролювати».

Загалом, тренінг «Перші кроки до успішного працевлаштування» приніс бажані результати, надавши учасникам необхідні знання та навички для досягнення успіху у своїй кар’єрі.

«Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

17:30
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).