{content|string_get_meta_description}

​Визначення стратегічних напрямків організації для подальшого розвитку та покращення послуг

​Визначення стратегічних напрямків організації для подальшого розвитку та покращення послуг

4 листопада громадською організацією «Агенція демократичного розвитку Донбасу» було проведено освітній онлайн захід — сесія з розробки стратегічного плану. Сесію проведено в рамках проєкту «Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Учасники заходу взяли участь у конструктивних дискусіях, спрямованих на ідентифікацію викликів та можливостей перед організацією у контексті динамічних умов сучасного суспільства. Визначили стратегічні напрямки, які дозволять «Агенції демократичного розвитку Донбасу» ефективно реагувати на потреби громади та підвищувати якість своїх послуг.

Серед ключових стратегічних напрямків можна виділити:

  • -Зміцнення участі громади: Розвиток ініціатив, які сприяють активній участі громади в прийнятті рішень та формуванні стратегії в умовах війни.
  • -Розширення соціальних ініціатив для людей з інвалідністю: Зосередження зусиль на розробці та реалізації соціальних ініціатив, спрямованих на підвищення якості життя населення, економічний розвиток та захист прав людей з інвалідінстю.
  • -Використання інноваційних технологій у доступі до правосуддя та соціальних послугах: Впровадження сучасних технологічних рішень для підвищення ефективності та досягнення стратегічних цілей.
  • -Партнерство та співпраця: Розширення мережі партнерів та співпраця з іншими громадськими та бізнес-структурами для спільного вирішення викликів в умовах війни, залучення органів влади .

“Наша організація прагне створити інноваційні та відповідальні рішення, щоб забезпечити економічний розвиток та захист прав людей з інвалідінстю, особливо ВПО. Віримо, що лише спільними зусиллями та партнерством ми зможемо досягти значущих результатів”, — керівник проєкту Коваленко Сергій.

«Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

17:35
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).