{content|string_get_meta_description}

​Спільна підтримка та пошук шляху для перезавантаження життя: психотерапевтична група для жінок-ВПО Дніпропетровщини

​Спільна підтримка та пошук шляху для перезавантаження життя: психотерапевтична група для жінок-ВПО Дніпропетровщини

Створення нової психотерапевтичної групи для жінок-внутрішньо переміщених осіб (ВПО) під назвою «Перезавантажити життя» є важливим і корисним кроком для надання психологічної підтримки та допомоги цієї вразливої категорії осіб.

23 жовтня відбулась перша психологічна сесія з психологом, який допоміг жінкам-ВПО відчути знову жагу до життя, адже основна мета — надати можливість поділитися своїми досвідами, відчуттями та емоціями, а також знайти спільну підтримку та засоби для перезавантаження життя. Сесію проведено фахівцями громадської організації «Правозахисний центр жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Завдання психологічної сесії включали:

  • Створення безпечної та довірливої атмосфери: підтримували довіру учасниць, створюючи конфіденційне середовище, в якому вони почувалися комфортно та вільно виражали свої емоції та думки.
  • Розуміння власних емоцій та переживань: терапія дала можливість жінкам-ВПО усвідомити свої емоції та переживання через спілкування з іншими, а також завдяки підтримці та дослідженню емоційних аспектів, через особистий освід.
  • Розвиток навичок саморегуляції: надали можливість вивчити та практикувати техніки саморегуляції, такі як глибоке дихання, медитація, візуалізація та інші техніки, які можуть допомогти заспокоїти розум та тіло.
  • Підтримка: учасниці групи отримали підтримку та розуміння від інших, які пройшли подібний досвід переїзду та втрат. Вони ділились своїми історіями, спілкуватися одна з одною, надавали підтримку та взаємодіяли.

Проведення психологічної сесії в групі «Перезавантажити життя» підтвердило необхідність та ефективність такого психотерапевтичного підходу. Учасниці проявили активність, підтримку одна одній та велике бажання поділитися своїми досвідами та емоціями. Вони висловили вдячність за можливість займатися своїм психологічним здоров'ям та змогу знайти спільну мову з людьми, які мали подібний досвід.

17:37
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).