{content|string_get_meta_description}

Незамінна підтримка під час психологічної сесії: допомога у відновленні свого Я після втрати “минулого життя”

Незамінна підтримка під час психологічної сесії: допомога у відновленні свого Я після втрати “минулого життя”

24 жовтня для жінок Дніпропетровщини проведено психологічну сесію під назвою «Перезавантажити життя», спрямована на надання підтримки жінкам-внутрішньо переміщеним особам. Ця сесія була направлена на роботу з емоційною травмою та стресом, які виникли внаслідок втрати рідного місця проживання. Заходи були організовані з метою допомогти цій вразливій групі адаптуватися до нових умов та подолати психологічні труднощі, пов'язані з переїздом.

Сесію проведено фахівцями громадської організації «Правозахисний центр жінок-виборців» успівпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Психологічна підтримка та реабілітація є важливими для їхнього фізичного та психічного благополуччя, тому головні теми сесії включали:

  • Психологічна підтримка: надали консультації щодо подолання стресу, тривоги та втрат.
  • Соціальна адаптація: учасниці сесії отримали інформацію про можливості соціальної підтримки, навчання та здобуття роботи в новому місці проживання.
  • Підтримка спільноти: учасниці мали можливість обмінятися досвідом та історіями з іншими жінками, що також сприяє взаємній підтримці.

Під час сесії практикували різні техніки і методи релаксації, медитації та мовного терапевтичного контакту, які допомогли учасницям зосередитися на своїх почуттях, розпізнати їх та знайти способи їх вираження. Також жінкам було надано стратегії копінгу та побудови нової дороги життя, де вони зможуть почуватися більш стабільно та контрольовано.

Психологічна сесія та робота з групою допомогли жінкам відкрити нові перспективи для самостійного росту, позбутися емоційних тягот і зосередитися на створенні майбутнього.

Психологічна сесія та робота з групою допомогли жінкам відкрити нові перспективи для самостійного росту, позбутися емоційних тягот і зосередитися на створенні майбутнього. Учасниця психологічної сесії поділилася своїми думками: “Психологічна сесія дала мені можливість осягнути свою силу і впевненість. Тепер я знаю, що можу подолати будь-які перешкоди і відновити своє життя”.

20:47
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).