{content|string_get_meta_description}

Незамінна підтримка під час психологічної сесії: допомога у відновленні свого Я після втрати “минулого життя”

Незамінна підтримка під час психологічної сесії: допомога у відновленні свого Я після втрати “минулого життя”

24 жовтня для жінок Дніпропетровщини проведено психологічну сесію під назвою «Перезавантажити життя», спрямована на надання підтримки жінкам-внутрішньо переміщеним особам. Ця сесія була направлена на роботу з емоційною травмою та стресом, які виникли внаслідок втрати рідного місця проживання. Заходи були організовані з метою допомогти цій вразливій групі адаптуватися до нових умов та подолати психологічні труднощі, пов'язані з переїздом.

Сесію проведено фахівцями громадської організації «Правозахисний центр жінок-виборців» успівпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Психологічна підтримка та реабілітація є важливими для їхнього фізичного та психічного благополуччя, тому головні теми сесії включали:

  • Психологічна підтримка: надали консультації щодо подолання стресу, тривоги та втрат.
  • Соціальна адаптація: учасниці сесії отримали інформацію про можливості соціальної підтримки, навчання та здобуття роботи в новому місці проживання.
  • Підтримка спільноти: учасниці мали можливість обмінятися досвідом та історіями з іншими жінками, що також сприяє взаємній підтримці.

Під час сесії практикували різні техніки і методи релаксації, медитації та мовного терапевтичного контакту, які допомогли учасницям зосередитися на своїх почуттях, розпізнати їх та знайти способи їх вираження. Також жінкам було надано стратегії копінгу та побудови нової дороги життя, де вони зможуть почуватися більш стабільно та контрольовано.

Психологічна сесія та робота з групою допомогли жінкам відкрити нові перспективи для самостійного росту, позбутися емоційних тягот і зосередитися на створенні майбутнього.

Психологічна сесія та робота з групою допомогли жінкам відкрити нові перспективи для самостійного росту, позбутися емоційних тягот і зосередитися на створенні майбутнього. Учасниця психологічної сесії поділилася своїми думками: “Психологічна сесія дала мені можливість осягнути свою силу і впевненість. Тепер я знаю, що можу подолати будь-які перешкоди і відновити своє життя”.

21:47
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.
Як жінки ВПО шукали шляхи розвитку своїх громад
Як жінки ВПО шукали шляхи розвитку своїх громад
Діалог жінки-ВПО та влада: розвиток через обговорення ключових питань
Діалог жінки-ВПО та влада: розвиток через обговорення ключових питань

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).