{content|string_get_meta_description}

Майстерність емоційної саморегуляції: зміцнення фундаменту особистості під час психологічної сесії для жінок-ВПО

Майстерність емоційної саморегуляції: зміцнення фундаменту особистості під час психологічної сесії для жінок-ВПО

25 жовтня фахівцями громадської організації «Правозахисний центр жінок-виборців» проведено психологічну сесію, яка була направлена на роботу з емоційною травмою та стресом, які виникають внаслідок втрати рідного місця проживання. Сесію проведено фахівцями громадської організації «Правозахисний центр жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Група «Перезавантажити життя» є простором для спілкування та взаємопідтримки. Учасниці отримують можливість відкрито ділитися своїм досвідом, емоціями та розділяти свої турботи. Найважливіше завдання групи полягає в тому, щоб допомогти жінкам знову почуватися самодостатніми, відновити свою внутрішню силу та знайти новий сенс у житті.

Психологічна сесія була орієнтована на визначення основних потреб учасниць та виявлення можливих травматичних подій, які вплинули на їхнє психологічне самопочуття. Психотерапевт спільно з учасницями створили безпечне середовище, де кожна жінка могла відкрито висловитися та отримати емоційну підтримку.

Сесія базувалась на психологічних методиках, що допомагають виявити та зрозуміти власні емоційні реакції та стресові ситуації. Учасниці навчались ефективним стратегіям саморегуляції, встановленню міжособистісних рамок та покращенню самооцінки.

Одна з учасниць сесії сказала: “Ця психологічна сесія стала для мене справжньою зміною в житті. Я вперше почула, що мої почуття і емоції важливі, і що я можу знайти способи, як їх розуміти і керувати ними”.

20:58
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).