{content|string_get_meta_description}

Якісне резюме як основа вдалого працевлаштування

Якісне резюме як основа вдалого працевлаштування

Це короткий виклад найбільш важливих для потенційного роботодавця фактів біографії, в основному пов'язаних із досвідом роботи, навичками й знаннями.

Після розповіді Мар’яни, з цього визначення почалась консультація працівника офісу.

Мар’яна розповіла, що неодноразово зверталась до роботодавців, але в неї просили резюме, а інколи навіть рекомендації з попередньої роботи. У неї не було окрім трудової книжки на руках більше ніяких документів, оскільки коли евакуювались із сім’єю встигла забрати тільки трудову книжку. Звісно, про резюме їй було відомо, але вона ніколи його не робила і не знала, що потрібно писати при його складені.

Працівником ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» Мар’яні було запропонована допомога у складенні резюме та зроблений від її імені запит на попередню роботу щодо характеристики та рекомендацій. Отримавши відповідь від підприємства де працювала Мар’яна та склавши резюме, ми розіслали його на різні підприємства та організації. Перші дзвінки із запрошенням на співбесіду, Мар’яна отримала практично одразу.

Дівчині також було рекомендовано детально підходити до пошуку роботи, аналізувати та вивчати діяльність підприємства потенційного роботодавця, оскільки нажаль не усі запропоновані вакансії є актуальними, а роботодавці порядні, що серед оголошень про прийом на роботу є шахраї. Згодом Мар’яна зателефонувала на гарячу лінію “Твій захист 24/7” й повідомила, що працевлаштувалась, вона була дуже вдячна за допомогу фахівцеві ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців».

Роботу гарячої лінії “Твій захист 24/7” забезпечують фахівці громадської організації

«Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною

організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Cоюзу. 

13:29
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).