{content|string_get_meta_description}

Зміна фаху та успішне працевлаштування внутрішньо переміщеної особи

Зміна фаху та успішне працевлаштування внутрішньо переміщеної особи

Так, Катерина закінчивши ВУЗ стикнулась саме с цією проблемою, вона розповіла, що вимушена була евакуюватись до Дніпра з Донецької області. Проживає с мамою та двома молодшими братами, батько визнаний безвісті відсутнім під час війни із рф. Постійна нестача коштів, вимусила Катерину к пошукам роботи. Вона за фахом ландшафтний дизайнер.

Під час війни важко знайти молодій людині роботу за фахом, а особливо за таким специфічним. Тому вислухавши Катерину, співробітник організації запропонувала їй спробувати змінити професію. Як? – запитала вона. Бо це додаткові витрати та час, але з’ясували, що вона готова на цей крок.

Першим кроком для освоєння нової професії ми разом подивились ринок праці та професії, які зараз є більш затребуванні, далі обрали варіанти запропонованих курсів, в тому числі в онлайн режимі, які викладаються безкоштовно, проаналізували результат їх проходження, а саме документи які отримуєш після проходження курсу, об’єм наданого навчального матеріалу, час проходження, пропозиції щодо працевлаштування. Курс навчання був вибраний та погоджений для проходження.

Катерина, через деякий час, розповіла, що вона із задоволенням освоює нову професію, мотивована на нові досягнення та вдячна за допомогу у вирішені її нелегкої життєвої задачі, також із радістю повідомила, що знайшла роботу, на яку її прийняли під час навчання.

Роботу гарячої лінії “Твій захист 24/7” забезпечують фахівці громадської організації

«Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною

організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Cоюзу. 

13:33
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).