{content|string_get_meta_description}

Підтримка та можливість поділитись своїми переживаннями основа психологічної стійкості

Підтримка та можливість поділитись своїми переживаннями основа психологічної стійкості

Можливість вислухати та підтримати буває достатнім, щоб людині стало легше на душі, щоб вона сама подивилась на особливу ситуацію у своєму житті по новому, з більшим ентузіастом та позитивом. Дійсно розумієш, шо нам недостатньо позитива та терпимості один до одного.

До офісу прийшла жінка, яка була у відчаї, морально виснажена. Вона розповіла, що із сім’єю проживала у Луганській області, нині окупована територія. ЇЇ «пригоди» почались ще у 2014 році, коли вони виїхали із свого рідного містечка до Харкова, залишивши похилих батьків. У Харкові почалось нове життя і з цим нове житло, нова робота, діти пішли у садок та до школи. Звиклись, як сказала Ліза. Звісно, бажання повернутись до рідного дому не покидало. Зв’язку по відео та поодинокі відвідування рідної домівки та батьків не давало душевного полегшення, а навіть навпаки ще більш погіршувало.

З початком агресії рф проти України із Харкова вимушені були поїхати. Обрали Дніпро, оскільки там проживала подруга Лізи. Знайшли житло, роботу, знову нова школа для дітей, все нове але почуття безвихідності залишилось. Ліза розповіла, що вона морально сильна людина але такі життєві обставини зломлять будь-кого.

Коли вона закінчила свою розповідь, не поспішаючи встала та направилась до дверей сказавши, що їй достатньо того що її вислухали, не даючи поради, рекомендації. Ліза зазначила, що їй стало легше і що їй не вистачало саме людини, яка зможе її підтримати в емоційному стані та просто вислухати накопичені емоції.

Працівник запропонувала Лізі звертатись до офісу в будь який час, що завжди раді вислухати та допомогти в тяжких ситуаціях, знайти правильні шляхи для вирішенні нелегких життєвих ситуацій.

Роботу гарячої лінії “Твій захист 24/7” забезпечують фахівці громадської організації

«Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною

організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Cоюзу.

13:39
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).