{content|string_get_meta_description}

Внутрішнє оновлення: психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини

Внутрішнє оновлення: психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини

Сесію проведено фахівцями громадської організації «Правозахисний центр жінок-виборців» успівпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Психологічна сесія була спрямована на глибоке занурення у внутрішній світ учасниць, сприяючи розвитку їхнього емоційного і психічного благополуччя. Під час сесії було використано різноманітні методи та практики, щоб стимулювати внутрішні ресурси учасниць та допомогти їм управляти стресом та емоціями.

Сесія включала в себе інтерактивні та групові вправи, спрямовані на розкриття внутрішніх резервів і розвиток психічної стійкості. Учасники мали можливість ділитися своїм досвідом та знаходити підтримку в спільноті. Під час сесії допомагали учасницям розуміти та висловлювати свої емоції, сприяючи розвитку емоційної грамотності. Також учасниці отримали практичні інструменти для зменшення стресу, використовуючи техніки дихальної гімнастики та медитації. Заохочувалися відкриті обговорення, де учасники могли ділитися своїм досвідом та взаємопідтримкою.

Цитати учасниці сесії: «Сесія надихнула мене розглядати свої емоції як ресурс, а не як ваду.Отримавши інструменти для керування стресом, я відчула справжню силу в собі.»

Психічне здоров'я стає дедалі більш актуальною темою у сучасному суспільстві, особливо у контексті викликів, які ставлять перед нами сучасні реалії.

13:45
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).