{content|string_get_meta_description}

Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями

Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями

Сесію проведено фахівцями громадської організації «Правозахисний центр жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Ця психологічна сесія була спрямована на боротьбу з тривожністю та упередженнями, забезпечуючи учасникам необхідні інструменти для подолання внутрішніх бар'єрів та розвитку позитивного психологічного ставлення, висвітлювали важливість усунення стигматизації і розвивали стратегії збереження ментального здоров'я.

Сесія розкривала і розбирала міфи щодо тривожності та упереджень. Серед них були відомі усталені стереотипи, які часто ускладнюють подолання цих проблем, висвітлювали реальні факти та робили акцент на тому, як правильне управління тривожністю може сприяти покращенню якості життя. Елементами сесії були:

-Розуміння тривожності: учасники отримали можливість глибоко розібратися у природі тривожності та визначити власні стратегії її подолання.

-Розбор механізмів упереджень: надавали інструменти для розібрання та протистояння упередженням, а також вчили, як розвивати емпатію та взаєморозуміння.

-Техніки саморегулювання: вивчення практичних методів саморегулювання та стратегій для підтримки психічного здоров'я.

«Сесія відкрила мені очі на те, як я можу впливати на свої власні переконання і тривожність.Було дуже важливо почути, що я не самотня у своїх переживаннях і можу подолати упередження.», — цитата учасниці сесії.

13:51
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).