{content|string_get_meta_description}

Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення

Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення

До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року. Знайшли житло, влаштувались на роботу та влаштували дитину до школи поблизу із домівкою. На початку навчального року дитина приходила до дому радісна та повна ентузіазму вчитися, але згодом стався конфлікт у школі із однокласником де вони побилися.

Після цього конфлікту відношення до нього змінилось, як учнів так і педагогічного колективу школи, а саме зі сторони учнів почались цькування, образи, зазначали, що він переселенець навіть псували особистих речей дитини. Зі сторони вчителів та адміністрації – ігнорування складної ситуації, неоднозначні натяки на те що дитина психічно не здорова, наполягали на переведенні до іншого навчального закладу. Звісно дитина у розпачі, морально знесилена, налякана.

Ольга – мати дитини, звернулась до правоохоронних органів, відділу освіти але результату ці дії не дали. Уважно вислухавши Ольгу та розібравшись з деталями її непростої ситуації, було запропоновано звернутись до психолога організації разом із дитиною для проходження психологічної реабілітації.

Психологом на конфіденційних зустрічах з дитиною проведені заходи на відновлення адаптивних механізмів до екстремальних дій, опановані методи саморегуляції та керування стресом (заспокоєння).

Оскільки процес реабілітації відновлення психологічного стану тривалий, вже можливо на попередньому етапі зробити позитивні висновки покладаючись на тенденцію відновлення. Дитину перевели на дистанційне навчання, чим саме виключили із кола конфлікту, провели ряд зустрічей з психологом, які навчили його формувати позитивні реакцій, мотивації, соціальні установки на життя та повсякденну діяльність.

Роботу гарячої лінії “Твій захист 24/7” забезпечують фахівці громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Cоюзу.

15:28
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).