{content|string_get_meta_description}

Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення

Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення

До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року. Знайшли житло, влаштувались на роботу та влаштували дитину до школи поблизу із домівкою. На початку навчального року дитина приходила до дому радісна та повна ентузіазму вчитися, але згодом стався конфлікт у школі із однокласником де вони побилися.

Після цього конфлікту відношення до нього змінилось, як учнів так і педагогічного колективу школи, а саме зі сторони учнів почались цькування, образи, зазначали, що він переселенець навіть псували особистих речей дитини. Зі сторони вчителів та адміністрації – ігнорування складної ситуації, неоднозначні натяки на те що дитина психічно не здорова, наполягали на переведенні до іншого навчального закладу. Звісно дитина у розпачі, морально знесилена, налякана.

Ольга – мати дитини, звернулась до правоохоронних органів, відділу освіти але результату ці дії не дали. Уважно вислухавши Ольгу та розібравшись з деталями її непростої ситуації, було запропоновано звернутись до психолога організації разом із дитиною для проходження психологічної реабілітації.

Психологом на конфіденційних зустрічах з дитиною проведені заходи на відновлення адаптивних механізмів до екстремальних дій, опановані методи саморегуляції та керування стресом (заспокоєння).

Оскільки процес реабілітації відновлення психологічного стану тривалий, вже можливо на попередньому етапі зробити позитивні висновки покладаючись на тенденцію відновлення. Дитину перевели на дистанційне навчання, чим саме виключили із кола конфлікту, провели ряд зустрічей з психологом, які навчили його формувати позитивні реакцій, мотивації, соціальні установки на життя та повсякденну діяльність.

Роботу гарячої лінії “Твій захист 24/7” забезпечують фахівці громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Cоюзу.

16:28
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).