{content|string_get_meta_description}

Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

3 листопада відбувсятренінг з теми «Стратегічне планування та менеджмент проєктів» для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців». Тренінг проведено фахівцями громадської організації «Правозахисний центр жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Головною метою тренінгу було надання учасникам інструментів стратегічного планування та навичок ефективного менеджменту проєктів.Тема тренінгу «Стратегічне планування та менеджмент проектів» була обрана з урахуванням потреб сучасного розвитку громадського сектору. Учасники отримали можливість систематизувати свої знання та навички щодо стратегічного планування та керування проектами, що є важливими аспектами діяльності.

Тренінг складався з таких тематик:

-Стратегічне планування: учасники ознайомилися з основами розробки стратегічних планів, визначенням місій та цілей організації.

-Етапи менеджменту проекту: тренінг розглядав ключові етапи менеджменту проекту, включаючи формулювання завдань, планування, виконання та оцінку результатів.

-Ефективна комунікація та робота в команді: учасники займалися практичними завданнями, спрямованими на розвиток комунікаційних навичок та взаємодії в команді.

На тренінгу учасники отримали можливість поглибити свої знання у сфері розробки стратегій та ефективного впровадження проєктів, а також обговорити труднощі та виклики, з якими стикаютьсячлени громадського сектору. Учасники тренінгу разом з залученим експертом продовжать роботу над розробкою стратегічного плану, комунікаційної та фандрейзингової стратегій ГО.

«Тренінг дав мені новий погляд на стратегічне планування. Тепер я впевнений, що наші проекти будуть більш цільові та ефективні.», — висловився учасник тренінгу.

«Цей тренінг – це не лише можливість здобути нові знання, але й платформа для обміну досвідом та налагодження співпраці між членами нашої організації. Ми віримо, що розвиток компетентностей у сфері стратегічного планування та менеджменту проєктів допоможе нам удосконалити наші ініціативи та досягти більшої ефективності у вирішенні наших завдань», – зазначила голова ГО «Правозахисний центр жінок-виборців» Дарія Левчук.

12:19
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).