{content|string_get_meta_description}

Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

3 листопада відбувсятренінг з теми «Стратегічне планування та менеджмент проєктів» для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців». Тренінг проведено фахівцями громадської організації «Правозахисний центр жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Головною метою тренінгу було надання учасникам інструментів стратегічного планування та навичок ефективного менеджменту проєктів.Тема тренінгу «Стратегічне планування та менеджмент проектів» була обрана з урахуванням потреб сучасного розвитку громадського сектору. Учасники отримали можливість систематизувати свої знання та навички щодо стратегічного планування та керування проектами, що є важливими аспектами діяльності.

Тренінг складався з таких тематик:

-Стратегічне планування: учасники ознайомилися з основами розробки стратегічних планів, визначенням місій та цілей організації.

-Етапи менеджменту проекту: тренінг розглядав ключові етапи менеджменту проекту, включаючи формулювання завдань, планування, виконання та оцінку результатів.

-Ефективна комунікація та робота в команді: учасники займалися практичними завданнями, спрямованими на розвиток комунікаційних навичок та взаємодії в команді.

На тренінгу учасники отримали можливість поглибити свої знання у сфері розробки стратегій та ефективного впровадження проєктів, а також обговорити труднощі та виклики, з якими стикаютьсячлени громадського сектору. Учасники тренінгу разом з залученим експертом продовжать роботу над розробкою стратегічного плану, комунікаційної та фандрейзингової стратегій ГО.

«Тренінг дав мені новий погляд на стратегічне планування. Тепер я впевнений, що наші проекти будуть більш цільові та ефективні.», — висловився учасник тренінгу.

«Цей тренінг – це не лише можливість здобути нові знання, але й платформа для обміну досвідом та налагодження співпраці між членами нашої організації. Ми віримо, що розвиток компетентностей у сфері стратегічного планування та менеджменту проєктів допоможе нам удосконалити наші ініціативи та досягти більшої ефективності у вирішенні наших завдань», – зазначила голова ГО «Правозахисний центр жінок-виборців» Дарія Левчук.

11:19
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).