{content|string_get_meta_description}

Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи

Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи

До Офісу ГО «Ліга жінок — виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця. Пояснила – нібито її все влаштовує, але до війни вона працювала сама на себе і шила плаття для бальних танців і хоче себе реалізувати саме в цьому напрямку. Уточнила, що переїхавши до великого міста не встигла отямитись, всі заощадження закінчились і на відкриття своєї улюбленої справи коштів не вистачає, заробітку від нової роботи вистачає тільки на проживання, відкладати немає з чого.

Ознайомившись з історією Марії їй було запропоновано декілька варіантів реалізації її мрії, одним з яких було відкриття сторінок у соціальних мережах. У неї була колекція своїх робіт, які можливо висвітлювати на нових сторінках. Тим паче вона могла не звільнятись зі своєї роботи де її все влаштовувало і реалізувати свою мрію.

Через деякий час Марія похвалилась, що в неї з’явились нові закази та навіть колишні клієнти пізнали роботи і зв’язались з нею. Результат спільної роботи був приємний як для Марії так і для спеціаліста організації.

Роботу гарячої лінії “Твій захист 24/7” забезпечують фахівці громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Cоюзу.

11:29
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).