{content|string_get_meta_description}

Скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України

Скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України

До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» на початку вересня 2023 року звернулась пані Валентина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді. Після звільнення селища від окупантів повернулась додому в рідну оселю, але склалося так, що роботи поки немає, тому пані Валентина прийняла рішення поїхати за межі країни до невістки з онуками.

На кордоні пані Валентині повідомили, що в 2013 році по відношенню до неї винесена ухвала суду про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України про яку вона навіть зразу і не згадала, адже всі борги давно погашені, їй не дозволили перетнути кордон. На кордоні пояснили, що таке обмеження може бути скасоване в судовому порядку.

До юриста центру пані Валентина звернувся за допомогою в підготовці заяви до Херсонського міського суду про скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України. Юристкою центру пані Валентині надано роз’яснення щодо її права на скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України та роз’яснено вимоги Закону України «Про виконавче провадження», Закону України «Про порядок виїзду з України і в`їзду в Україну громадян України», які документи необхідно долучити до заяви про скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України.

Витребувавши всі необхідні документи для подання зави до суду, юристка центру підготувала заяву до суду про скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України, та допомогла подати заяву до суду.

І як результат суд виніс ухвалу про скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України. Пані Валентина тепер впевнено планує наступну подорож за межі країни, вона тепер може здійснити свою мрію – провести різдвяні свята зі своїми онуками . 

20:08
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).