{content|string_get_meta_description}

У Кропивницькому облаштовано офіс ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” та створено консультаційний центр “Допомога поруч” для ВПО з інвалідністю

У Кропивницькому облаштовано офіс ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” та створено консультаційний центр “Допомога поруч” для ВПО з інвалідністю

У місті Кропивницький облаштовано офіс громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” з метою забезпечення робочого простору та розширення можливостей для проведення різноманітних заходів та проектів. На базі офісу організації створено консультаційний центр під назвою «Допомога поруч», спрямований на надання підтримки та консультацій внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю. Завданням консультаційного центру «Допомога поруч» є надання не лише допомоги та порад особам з інвалідністю, але й їх сім'ям та рідним. Центр надає консультації з питань доступності та адаптації оточуючого середовища для людей різних груп інвалідності. Крім того, спеціалісти центру надають інформацію про пільги та державні програми, якими можуть скористатися ВПО.

Завдяки створенню консультаційного центру «Допомога поруч» на базі офісу громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” у місті Кропивницький, створюються умови для покращення якості життя людей з інвалідністю та їх родин підтримкою та допомогою. Як сказала ВПО з Миколаєва: “Як добре, що в новому для мене місті проживання є місце, де тебе чують, допомагають та цінують, куди хочеться приходити кожен день не лише попрацювати, але й відпочити”.

Основні послуги, які надає цей центр, включають:

-Юридична підтримка: консультації щодо прав та законних правил, що стосуються ВПО з інвалідністю.

-Соціальна допомога: допомога у вирішенні питань соціального забезпечення, отриманні пільг та підтримці в здобутті роботи.

-Психологічна підтримка: консультування та психологічна допомога для ВПО та їх родин.

-Інформаційна підтримка: надання актуальної інформації про доступні ресурси та програми для ВПО.

Ми запрошуємо всіх ВПО та їхні родини відвідати консультаційний центр «Допомога поруч» і скористатися нашими послугами. Наша мета — допомогти вам отримати необхідну підтримку та інформацію для полегшення повернення до повноцінного життя після пережитих труднощів.

Для отримання додаткової інформації про консультаційний центр «Допомога поруч», будь ласка, звертайтеся за телефоном +38 (093) 507 76 95 або електронною поштою agencydonetsk08@gmail.com
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

Black Sea Trust for Regional Cooperation

#ПрямуємоРазом #ПрограмаСтійкість #BSTproject

15:45
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).