{content|string_get_meta_description}

Ініціатива "Дружня бесіда з психологом" для ВПО з інвалідністю: спілкування з психологом за чашкою чаю про те, як почати нове життя

Ініціатива "Дружня бесіда з психологом" для ВПО з інвалідністю: спілкування з психологом за чашкою чаю про те, як почати нове життя

Громадська організація “Агенція демократичного розвитку Донбасу” пропонує унікальну можливість — зустрічі з професійним психологом, але в невимушеній атмосфері, при чашці чаю у рамках ініціативи «Дружня бесіда з психологом». За такого спілкування, ВПО Кропивницького зможуть обговорити теми, що стосуються їхнього подальшого життя та способів почати новий життєвий етап.

Головна мета ініціативи — надати ВПО з інвалідністю можливість відкрито обговорити свої питання та почуття з професійним психологом, який зрозуміє їхні унікальні потреби. Психологи будуть готові слухати та надавати поради стосовно подолання стресу, впорядкування почуттів та розвитку планів для майбутнього.
Основні особливості ініціативи:

-Безкоштовні консультації: усі консультації з психологами в рамках цієї ініціативи надаються безкоштовно.

-Конфіденційність: всі зустрічі з психологами будуть дотримуватися принципу конфіденційності, забезпечуючи приватність розмов.

-Спілкування за чашкою чаю: інформальна атмосфера, що супроводжується чашкою чаю, сприяє відкритому та спокійному спілкуванню.

-Формування нових цілей: психологи допоможуть ВПО розробити конкретні цілі та плани для подальшого життя, допомагаючи їм впоратися зі складними життєвими ситуаціями.

Ми віримо, що ця ініціатива допоможе ВПО з інвалідністю знайти шлях до нового життя, сповненого надії та можливостей.
Для отримання додаткової інформації та для запису на бесіду, будь ласка, звертайтеся за телефоном +38 (093) 507 76 95 або електронною поштою agencydonetsk08@gmail.com
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.
11:35
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).