{content|string_get_meta_description}

Віднайти надію та жагу до життя, як психолог громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу» допоміг жінці-ВПО з інвалідністю

Віднайти надію та жагу до життя, як психолог громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу» допоміг жінці-ВПО з інвалідністю

Катерина — внутрішньо переміщена особа з інвалідністю, яка пережила важкий період свого життя. Вона втратила свій дім на Донбасі через війну і змушена була шукати притулок в іншому місті, так вона опинилась в місті Кропивницький. Адаптація до нового середовища, втрата звичного життя та нездатність займатися роботою спричинили у Катерини серйозні проблеми психологічного характеру. Таким чином, громадянка звернулась до психолога громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу» для отримання допомоги.

Під час першої зустрічі Катерині було надано безперешкодний простір для висловлення своїх почуттів, думок та турбот. Психолог уважно слухав її і сприяв створенню відкритого та адаптивного середовища, що надавало змогу оцінити психоемоційний стан Катерини.
Поступово, психолог розпочав роботу над психологічними бар'єрами жінки. За допомогою психолога, Катерина почала розуміти, що не всі втрати є остаточними, і що є можливість створити для себе нове життя навіть у новому місті. Психологом було знайдено нові ресурси та розвиток потенційних можливостей жінки. Катерина впродовж деякого часу ходила на консультації до психолога, де фахівцем також було надано інформацію про доступні ресурси та послуги, які були в нагоді при подоланні труднощів.
Завдяки зустрічам з психологом, Катерина отримала навички самодопомоги та можливості для розвитку свого потенціалу. Вона почала шукати роботу та нові знайомства в новому місті.
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

Black Sea Trust for Regional Cooperation

#ПрямуємоРазом #ПрограмаСтійкість #BSTproject

11:37
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).