{content|string_get_meta_description}

Подолання негативних емоцій та відновлення балансу життя, як психолог громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу» допоміг ВПО

Подолання негативних емоцій та відновлення балансу життя, як психолог громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу» допоміг ВПО

Дарія — внутрішньо переміщена особа, пережила важкий період пов’язаний з війною, що призвів до переїзду в інше місце для пошуку безпеки. Дівчина відчувала себе розбитою та була повністю поглинена своїми негативними емоціями. Таким чином Дарія вирішила звернутися до психолога громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу», сподіваючись знайти відповіді та підтримку в цьому важкому періоді життя.

Психолог розпочав сесії з дівчиною, працюючи над тим, щоб допомогти їй знайти засоби для подолання тривоги і відновлення віри в життя. Спочатку, спеціалістом було надано прості методи розслаблення та дихальні вправи, які допомагали їй заспокоїти свої нерви та подолати негатив.
Поступово, психолог почав працювати з Дарією над переглядом і переоцінкою її негативних думок і переконань. Вона навчилася розпізнавати негативні паттерни свого мислення і заміняти їх на позитивні і конструктивні думки. Вона відкрила для себе нові погляди на ситуацію, що сталася, і поступово почала приймати те, що її життя змінилося.
Психолог також допоміг дівчині розвинути нові навички з міжособистої комунікації і встановити межі відносно своїх особистих потреб і границь. Вона навчилася брати паузу, коли це потрібно, і встановлювати пріоритети, які були корисні для її фізичного і емоційного благополуччя.
Поступово, Дарія була здатна відновити віру в життя і рухатись вперед, а психолог постійно підтримував, допомагаючи їй розробити план дій і підтримувати впевненість у собі.
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

Black Sea Trust for Regional Cooperation

#ПрямуємоРазом #ПрограмаСтійкість #BSTproject

11:42
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).