{content|string_get_meta_description}

Подолання негативних емоцій та відновлення балансу життя, як психолог громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу» допоміг ВПО

Подолання негативних емоцій та відновлення балансу життя, як психолог громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу» допоміг ВПО

Дарія — внутрішньо переміщена особа, пережила важкий період пов’язаний з війною, що призвів до переїзду в інше місце для пошуку безпеки. Дівчина відчувала себе розбитою та була повністю поглинена своїми негативними емоціями. Таким чином Дарія вирішила звернутися до психолога громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу», сподіваючись знайти відповіді та підтримку в цьому важкому періоді життя.

Психолог розпочав сесії з дівчиною, працюючи над тим, щоб допомогти їй знайти засоби для подолання тривоги і відновлення віри в життя. Спочатку, спеціалістом було надано прості методи розслаблення та дихальні вправи, які допомагали їй заспокоїти свої нерви та подолати негатив.
Поступово, психолог почав працювати з Дарією над переглядом і переоцінкою її негативних думок і переконань. Вона навчилася розпізнавати негативні паттерни свого мислення і заміняти їх на позитивні і конструктивні думки. Вона відкрила для себе нові погляди на ситуацію, що сталася, і поступово почала приймати те, що її життя змінилося.
Психолог також допоміг дівчині розвинути нові навички з міжособистої комунікації і встановити межі відносно своїх особистих потреб і границь. Вона навчилася брати паузу, коли це потрібно, і встановлювати пріоритети, які були корисні для її фізичного і емоційного благополуччя.
Поступово, Дарія була здатна відновити віру в життя і рухатись вперед, а психолог постійно підтримував, допомагаючи їй розробити план дій і підтримувати впевненість у собі.
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

Black Sea Trust for Regional Cooperation

#ПрямуємоРазом #ПрограмаСтійкість #BSTproject

12:42
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.
Як жінки ВПО шукали шляхи розвитку своїх громад
Як жінки ВПО шукали шляхи розвитку своїх громад
Діалог жінки-ВПО та влада: розвиток через обговорення ключових питань
Діалог жінки-ВПО та влада: розвиток через обговорення ключових питань

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).