{content|string_get_meta_description}

Як подолати психологічні розлади під час тривожних подій дізнались учасники вебінару “Як справлятися з гострим стресом та першими проявами ПТСР в умовах війни”

Як подолати психологічні розлади під час тривожних подій дізнались учасники вебінару “Як справлятися з гострим стресом та першими проявами ПТСР в умовах війни”

10 листопада громадською організацією “Агенція демократичного розвитку Донбасу” проведено інформаційний захід — вебінар на тему “Як справлятися з гострим стресом та першими проявами ПТСР в умовах війни”. Зустріч була орієнтована на ВПО з інвалідністю, де було обговорено найрозповсюдженіші проблемні питання психічних розладів під час війни.

Під час вебінару учасниками було розглянуто такі важливі теми:

Визначення моменту, коли переживання тяжкої події виходять за норму і стають патологічними. Учасники дізналися про різні форми переживань та як їх розрізняти.

Виявлення ознак посттравматичного стресового розладу (ПТСР) і способи справлятися з ними. Учасники отримали цінні поради щодо виявлення перших проявів ПТСР та ефективного управління ними.

Обговорення інтрузій та флешбеків – наслідків стресових травматичних подій. Учасники ознайомилися з методами подолання цих незручних симптомів.

Також було висвітлено, як перестати уникати тригерів, тобто подразників, що викликають негативні емоції. Результати вебінару були надзвичайно цінними, оскільки учасники були залучені до активного обговорення психічних розладів і отримали значні знання та навички. Багато учасників поділилися своїми власними думками та враженнями після заходу, підкреслюючи його важливість і корисність: “Поступово я навчився розпізнавати симптоми реакції на стрес та вчасно застосовувати прийоми саморегуляції для покращення самопочуття”, “Поділитися своїм досвідом і почути інші історії від учасників вебінару було надзвичайно корисно і підтримуюче, дякую за досвід”.
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

Black Sea Trust for Regional Cooperation

#ПрямуємоРазом #ПрограмаСтійкість #BSTproject

11:43
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).