{content|string_get_meta_description}

Як подолати психологічні розлади під час тривожних подій дізнались учасники вебінару “Як справлятися з гострим стресом та першими проявами ПТСР в умовах війни”

Як подолати психологічні розлади під час тривожних подій дізнались учасники вебінару “Як справлятися з гострим стресом та першими проявами ПТСР в умовах війни”

10 листопада громадською організацією “Агенція демократичного розвитку Донбасу” проведено інформаційний захід — вебінар на тему “Як справлятися з гострим стресом та першими проявами ПТСР в умовах війни”. Зустріч була орієнтована на ВПО з інвалідністю, де було обговорено найрозповсюдженіші проблемні питання психічних розладів під час війни.

Під час вебінару учасниками було розглянуто такі важливі теми:

Визначення моменту, коли переживання тяжкої події виходять за норму і стають патологічними. Учасники дізналися про різні форми переживань та як їх розрізняти.

Виявлення ознак посттравматичного стресового розладу (ПТСР) і способи справлятися з ними. Учасники отримали цінні поради щодо виявлення перших проявів ПТСР та ефективного управління ними.

Обговорення інтрузій та флешбеків – наслідків стресових травматичних подій. Учасники ознайомилися з методами подолання цих незручних симптомів.

Також було висвітлено, як перестати уникати тригерів, тобто подразників, що викликають негативні емоції. Результати вебінару були надзвичайно цінними, оскільки учасники були залучені до активного обговорення психічних розладів і отримали значні знання та навички. Багато учасників поділилися своїми власними думками та враженнями після заходу, підкреслюючи його важливість і корисність: “Поступово я навчився розпізнавати симптоми реакції на стрес та вчасно застосовувати прийоми саморегуляції для покращення самопочуття”, “Поділитися своїм досвідом і почути інші історії від учасників вебінару було надзвичайно корисно і підтримуюче, дякую за досвід”.
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

Black Sea Trust for Regional Cooperation

#ПрямуємоРазом #ПрограмаСтійкість #BSTproject

12:43
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).