{content|string_get_meta_description}

Непростий шлях до реалізації своїх бажань, психолог громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу» провів величезну роботу, допомагаючи ВПО

Непростий шлях до реалізації своїх бажань, психолог громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу» провів величезну роботу, допомагаючи ВПО

Ілля був змушений залишити свою батьківщину через війну та переїхати до нового міста, де все було незнайоме та непередбачуване. Іллі було важко знайти віру в сьогодення та відчував, що його мрія знайти роботу та стати самодостатнім зовсім недосяжна.

Однак, Ілля звернувся до психолога громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу» за допомогою. Фахівець вислухав Іллю, коли він розповідав про свої переживання та допоміг зрозуміти, що його почуття скоріш нормальна реакція на травматичну подію, а не відсутність сили чи надії.
Було разом розроблено план дій для пошуку роботи. Спеціаліст підтримував чоловіка під час написання резюме та листів мотивації, допомагав встановити пріоритети та пошук вакансій згідно до його кваліфікації та інтересів.
Крім цього, було проведено індивідуальні та групові сесії психотерапії, що допомагали Іллі працювати над своїми страхами та впевненістю у собі. Йому було важко перебороти початкову невпевненість та стрес, пов'язані з пошуком роботи в новому місті. Але завдяки підтримці психолога, Ілля подолав ці перешкоди та знайшов впевненість в своїх здібностях.
Незабаром після спільної роботи з фахівцем, Ілля отримав пропозицію про роботу в сфері соціальної роботи. Це було задоволенням для нього, оскільки відтоді Ілля міг допомагати іншим внутрішньо переміщеним особам, а також шукати способи вирішення їх проблем.
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

Black Sea Trust for Regional Cooperation

#ПрямуємоРазом #ПрограмаСтійкість #BSTproject

11:46
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).