{content|string_get_meta_description}

Вебінар, що відкрив для ВПО багато питань, подарував широкі відповіді на тему прав людей

Вебінар, що відкрив для ВПО багато питань, подарував широкі відповіді на тему прав людей

13 грудня був відбувся вебінар, організований громадською організацією «Агенція демократичного розвитку Донбасу» з метою надання допомоги переселенцям з гарячих точок чи окупованих територій для їх інтеграції у новий регіон “Права і можливості ВПО в новій громаді”.

Головна тема вебінару: розгляд специфічних проблем, з якими стикаються переселенці. Окрім базового стресу від війни та переміщення, зазвичай мають проблеми з втратою і відновленням документів, отриманням житла, роботи, особливостями реалізації права на соціальний захист і отримання медичної допомоги.
Учасники вебінару мали можливість отримати інформацію щодо того, як стати на облік в переселенському центрі, як отримати необхідні документи та державні виплати, як отримати медичну допомогу та освітні послуги в новому регіоні. Також розглядалися питання щодо прав і захисту внутрішньо переміщених осіб та інтеграції в нову громаду.
Тривалість вебінару складала 2 години, а кількість учасників становила 20 осіб. Вебінар надав учасникам необхідні знання та практичні поради для успішної адаптації у новому місці проживання та вирішення виникаючих проблем. Один з учасників прокоментував: “Було корисно долучитись до заходу. Я відкрив для себе нові знання щодо моїх прав”.
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

Black Sea Trust for Regional Cooperation

#ПрямуємоРазом #ПрограмаСтійкість #BSTproject

11:49
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).