{content|string_get_meta_description}

ВПО мали змогу дізнатись більше про свої права та можливості

ВПО мали змогу дізнатись більше про свої права та можливості

Головною метою вебінару, що відбувся 14 грудня, організованого громадською організацією «Агенція демократичного розвитку Донбасу» “Права і можливості ВПО в новій громаді”, було надання необхідної інформації та підтримки переселенцям з зони конфлікту.

Під час вебінару було розглянуто різні питання, що стосуються ВПО, зокрема, як стати на облік в переселенський облік, як отримати необхідні документи та державні виплати, як отримати медичну допомогу та освітні послуги, а також які права мають внутрішньо переміщені особи і як їх захищати.
Результатом вебінару стало підвищення інформованості учасників щодо їх прав та можливостей, а також надання практичних порад та рекомендацій щодо процесу інтеграції у нову громаду. Учасники мали змогу отримати вичерпні відповіді на свої запитання та обговорити свій досвід та проблеми.
Коментарі учасників свідчать про те, що вебінар був корисним та допоміг їм у розумінні своїх прав та можливостей. Вони висловили свою вдячність організаторам за надання такої інформації та за допомогу у складних життєвих ситуаціях, з якими вони стикаються. Деякі учасники також поділилися своїми історіями та досвідом, що дозволило іншим учасникам взяти на замітку корисні поради та рекомендації: “Я дуже вдячна, що мала змогу долучитись до такого пізнавального заходу, багато моментів для себе підкреслила” — відповіла одна з учасниць вебінару.
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.
11:51
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).