{content|string_get_meta_description}

Розвиток демократії, соціальної підтримки та взаємодії для покращення життя людей у важкі періоди їхнього життя

Розвиток демократії, соціальної підтримки та взаємодії для покращення життя людей у важкі періоди їхнього життя

Громадська організація «Агенція демократичного розвитку Донбасу» із задоволенням повідомляє про успішне проведення вебінару, присвяченого темі «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам». Захід відбувся 20 грудня та зібрав волонтерів та представників органів місцевого самоврядування Кіровоградської області.

Вебінар відзначився активною участю учасників, що представляють різні галузі громадянського суспільства та державні структури. Основні теми вебінару включали в себе:

-Аналіз законодавчого забезпечення. Розглянули чинне законодавство та надали учасникам детальний огляд прав внутрішньо переміщених осіб.

-Практичні аспекти отримання соціальної допомоги. Надали конкретні поради та вказівки стосовно процедур та документів, необхідних для отримання допомоги.

-Роль громадських організацій та волонтерів. Обговорено важливість волонтерської діяльності та співпраці громадських організацій із місцевими структурами.

Досвід взаємодії з внутрішньо переміщеними особами. Члени організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу» поділилися своїм успішним досвідом у наданні допомоги та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громаду.
Вебінар відзначився жвавою дискусією та обміном ідеями між учасниками. Організатори висловлюють подяку учасникам за активну участь та мають надію на подальшу плідну співпрацю у сумісному надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

Black Sea Trust for Regional Cooperation

#ПрямуємоРазом #ПрограмаСтійкість #BSTproject

11:52
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).