{content|string_get_meta_description}

Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам

Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам

21 грудня Громадською організацією «Агенція демократичного розвитку Донбасу» проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» для волонтерів та представників ОМС Кіровоградської області.

Обговорили актуальні законодавчі питання та надали учасникам ретельний огляд прав внутрішньо переміщених осіб. Розкрили практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам.
Вебінар акцентував увагу на важливості волонтерської діяльності та співпраці з органами місцевого самоврядування для надання ефективної допомоги. Представники громад та організацій розділилися своїм досвідом у взаємодії та інтеграції внутрішньо переміщених осіб.
ГО «Агенція Демократичного Розвитку Донбасу» виражає вдячність усім партнерам та учасникам за підтримку і співпрацю в цьому важливому питанні. Закликаємо до подальшої активної співпраці та взаємодії для забезпечення належної допомоги внутрішньо переміщеним особам.
«Вебінар став для мене дійсно цінним джерелом знань та практичних навичок. Я отримав унікальну можливість докладніше розібратися у порядку надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, що важливо для моєї волонтерської діяльності. Дякую організаторам та експертам за важливу ініціативу, яка допомагає нам бути ефективними в допомозі тим, хто потребує нашої підтримки.»
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.
12:54
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).