{content|string_get_meta_description}

Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам

Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам

21 грудня Громадською організацією «Агенція демократичного розвитку Донбасу» проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» для волонтерів та представників ОМС Кіровоградської області.

Обговорили актуальні законодавчі питання та надали учасникам ретельний огляд прав внутрішньо переміщених осіб. Розкрили практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам.
Вебінар акцентував увагу на важливості волонтерської діяльності та співпраці з органами місцевого самоврядування для надання ефективної допомоги. Представники громад та організацій розділилися своїм досвідом у взаємодії та інтеграції внутрішньо переміщених осіб.
ГО «Агенція Демократичного Розвитку Донбасу» виражає вдячність усім партнерам та учасникам за підтримку і співпрацю в цьому важливому питанні. Закликаємо до подальшої активної співпраці та взаємодії для забезпечення належної допомоги внутрішньо переміщеним особам.
«Вебінар став для мене дійсно цінним джерелом знань та практичних навичок. Я отримав унікальну можливість докладніше розібратися у порядку надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, що важливо для моєї волонтерської діяльності. Дякую організаторам та експертам за важливу ініціативу, яка допомагає нам бути ефективними в допомозі тим, хто потребує нашої підтримки.»
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.
11:54
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).