{content|string_get_meta_description}

Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини

Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини

До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.

Заяву про прийняття спадщини написала вчасно, тому з оформленням документів на себе не поспішала. Війна внесла свої корективи в життя багатьох українців щодо відношення до упорядкування документів на право власності. Будинок пані Ірини зазнав пошкоджень через обстріли окупантів, попав під підтоплення в зв’язку зі знищенням ГЕС. Багато питань які потребують вирішення, у першу чергу це отримання допомоги на відновлення, ремонт житла, потребує підтвердження права власності на майно. При звернені до нотаріусу, яким було відкрито справу про прийняття спадщини, з’ясувалось, що в документах є розбіжності в перекладі на українську мову та написані імені спадкодавця.

Юристом інформаційно-правового центру пані Ірині надано роз’яснення щодо можливості вирішення питання шляхом проведення лінгвістичної експертизи та надано допомогу в складані та направлені заяви з додатком необхідних документів до Українського бюро лінгвістичних експертиз.

І як результат отримали експертний висновок Українського бюро лінгвістичних експертиз, що записи українською мовою особового імені у документах, наданих на експертизу є ідентичними. Завдяки допомозі юриста центру Пані Ірина оформила документи на право власності на будинок без звернення до суду.

16:26
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).