{content|string_get_meta_description}

Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини

Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини

До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.

Заяву про прийняття спадщини написала вчасно, тому з оформленням документів на себе не поспішала. Війна внесла свої корективи в життя багатьох українців щодо відношення до упорядкування документів на право власності. Будинок пані Ірини зазнав пошкоджень через обстріли окупантів, попав під підтоплення в зв’язку зі знищенням ГЕС. Багато питань які потребують вирішення, у першу чергу це отримання допомоги на відновлення, ремонт житла, потребує підтвердження права власності на майно. При звернені до нотаріусу, яким було відкрито справу про прийняття спадщини, з’ясувалось, що в документах є розбіжності в перекладі на українську мову та написані імені спадкодавця.

Юристом інформаційно-правового центру пані Ірині надано роз’яснення щодо можливості вирішення питання шляхом проведення лінгвістичної експертизи та надано допомогу в складані та направлені заяви з додатком необхідних документів до Українського бюро лінгвістичних експертиз.

І як результат отримали експертний висновок Українського бюро лінгвістичних експертиз, що записи українською мовою особового імені у документах, наданих на експертизу є ідентичними. Завдяки допомозі юриста центру Пані Ірина оформила документи на право власності на будинок без звернення до суду.

15:26
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).