{content|string_get_meta_description}

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області

Громадська організація «Східна фортеця» продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни». Захід відбувся 21 січня та був спрямований на надання практичних навичок та мотивації для жінок, які прагнуть розвивати власний бізнес.

Семінар включав в себе декілька ключових аспектів, які охоплювали широкий спектр питань. Початково обговорювалися стратегії пошуку ресурсів для старту та подальшого розвитку власного підприємства. Жінки мали можливість затронути тему оптимальних рішень для оподаткування та розробки ефективного фінансового плану.
Однією з ключових тем було управління часом та пошук ідей, в якому детально розглядається можливість знаходження ідей для бізнесу. Учасниці отримали практичні поради та інструменти для ефективного управління часом у сфері підприємництва.
Окрема увага була приділена вивченню бізнес-моделі Canvas, яка дозволяє структурувати та візуалізувати ключові аспекти бізнесу. Також детально розглядалися основи маркетингу, що надали жінкам необхідні інструменти для успішної реклами та планування їхніх підприємницьких ініціатив. Усі ці аспекти були взаємопов'язані та створювали цілісний підхід до розвитку підприємництва серед учасниць семінару.
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Східна Фортеця” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

Black Sea Trust for Regional Cooperation

18:21
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.
Як жінки ВПО шукали шляхи розвитку своїх громад
Як жінки ВПО шукали шляхи розвитку своїх громад
Діалог жінки-ВПО та влада: розвиток через обговорення ключових питань
Діалог жінки-ВПО та влада: розвиток через обговорення ключових питань

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).