{content|string_get_meta_description}

Розширюючи горизонти: тренінг з першої психологічної допомоги для членів ГО та волонтерів

Розширюючи горизонти: тренінг з першої психологічної допомоги для членів ГО та волонтерів

23 лютого громадська організація «Агенція демократичного розвитку Донбасу» організувала успішний тренінг з першої психологічної допомоги для членів ГО та волонтерів.

Під час тренінгу учасники мали можливість ознайомитися з різними аспектами першої психологічної допомоги, а саме: її сутністю, реакцією на кризові події, принципами «Дивитися, Слухати, Направляти», а також турботою про себе. Тренінг включав у себе дискусії, вправи та практичні завдання, що дозволило учасникам засвоїти не лише теоретичні знання, а й отримати практичні навички у наданні першої психологічної допомоги.

Учасники тренінгу відзначили велике значення отриманих знань та навичок у їх повсякденній діяльності. «Цей тренінг допоміг мені краще розуміти, як реагувати на стресові ситуації та як надавати психологічну підтримку іншим людям у складних моментах», — поділився один із учасників. Інший додав: «Тепер я впевнений, що зможу ефективно допомогти тим, хто потребує допомоги, навіть у найскладніших ситуаціях».

Такі ініціативи відкривають нові можливості для членів ГО та волонтерів у підтримці співгромадян у складних життєвих ситуаціях та сприяють створенню більш сильного суспільства.

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Агенція демократичного розвитку Донбасу” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

Black Sea Trust for Regional Cooperation

#ПрямуємоРазом#ПрограмаСтійкість#BSTproject

21:26
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).