{content|string_get_meta_description}

​Громадська організація Правозахисний центр "Ліга жінок - виборців" у зв'язку з критичною ситуацією поширення пандемії COVID19 організувала роботу «Групи швидкого реагування»

​Громадська організація Правозахисний центр "Ліга жінок - виборців" у зв'язку з критичною ситуацією поширення пандемії COVID19 організувала роботу «Групи швидкого реагування»

Громадська організація Правозахисний центр «Ліга жінок — виборців» у зв'язку з критичною ситуацією поширення пандемії COVID19 організувала роботу «Групи швидкого реагування» для своєчасної допомоги вразливим верствам населення, особливо жінкам, у тому числі жінкам з інвалідністю та похилого віку.

Через загрозу зараження громадян коронавірусом COVID-19, на території нашої країни запроваджено ряд обмежувальних заходів, зокрема заборонені перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом міжміського сполучення, заборонено перевезення більше 10 пасажирів одночасно на міських маршрутах, працюють в обмежувальному режимі торгівельні точки, закриті на карантин дитячи заклади, заклади освіти, центри соціальної допомоги і таке інше.

На сайті Кабміну https://covid19.com.ua/ розміщена детальна інформація про ситуацію з COVID-19, також запроваджено гарячу телефонну лінію 0 800 505 201 для звернень громадян з питаннями відносно загрози коронавірусу.

За таких критичних умов жінки опинились у дуже скрутній ситуації, так як не в змозі наодинці подолати труднощі, пов’язані з карантином. За повідомленнями наших бенефіціарів їм доводиться допомагати батькам похилого віку, що мають перебувати вдома, доглядати дітей, що наразі на карантині, долати пішки відстані від магазинів до будинку та до житла батьків, щоб доставити продукти та необхідні речі, так як є проблеми з транспортом. Щоденне навантаження більшості жінок збільшилось, деяким, що працюють доводиться навіть звільнятись чи переходити на неповний час, бо вони не можуть впоратись із сьогоденними викликами, а жінкам з числа медперсоналу існує пряма загроза зараження від хворих. Чоловіки в родинах намагаються працювати, щоб заробити кошти для існування, так як продукти харчування стрімко дорожчають за умов карантину, при цьому всі турботи за здоров’я родини наразі беруть на себе жінки, при цьому самі втрачають здоров’я, слабне імунітет та психологічний стан.

Отже, за рішенням нашої організації, волонтери з числа наших співробітників та членів організації, а також всі охочі будуть приймати телефонні дзвінки за номером 066-994-49-60 та надавати допомогу у купівлі продуктів харчування і медикаментів та доставці їх додому, на Фейсбук сторінці нашої організації https://www.facebook.com/lwv.ngo/ всі охочі можуть залишити повідомлення чи запит про допомогу, що швидко буде оброблятись та надаватись відповідь і допомога. Для жінок буде дистанційно працювати психолог та юрист, які зможуть провести бесіду Скайпом чи телефоном та надати поради чи відповідну допомогу.

Запрошуємо до співпраці громадські організації, активних і небайдужих людей, які можуть на волонтерських засадах надавати допомогу.

20:45
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).