{content|string_get_meta_description}

Для самотніх людей запрацювала платформа для допомоги

Для самотніх людей запрацювала платформа для допомоги

В Україні запустили соціальний проект «Допомога поруч» з надання адресної допомоги в період карантину.

Допомога можуть отримати самотні пенсіонери, люди з інвалідністю та матерів і батьків, які виховують дітей віком до 14 років. Для цього необхідно звернутися на «гарячі» телефонні лінії і залишити інформацію про потреби в продуктах харчування, засоби особистої гігієни, побутової хімії, транспортних послугах і т.п.
«Допомога поруч» в Донецькій області працює за номером +380997249981. Статистику за заявками і наданої допомоги можна переглянути на засланні dopomoga.msp.gov.ua.
У Донецькій ОДА відзначили, що одночасно продовжать роботу телефонні лінії в місцевих органах влади і органах соціального захисту населення. Зокрема, жителі Донецької області можуть звертатися на «гарячу» лінію облдержадміністрації за номером 0-800-507-506.
За матеріалами MustPost.today
11:05
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).