{content|string_get_meta_description}

На Донеччині благодійники привезли допомогу для інфекційної лікарні

На Донеччині благодійники привезли допомогу для інфекційної лікарні

Понад 350 літрів мийних та дезінфекційних засобів отримала інфекційна лікарня Мирнограда.

Гуманітарну допомогу передали представники Благодійного Фонду «Карітас – Краматорськ».
У пакунках 225 пляшок із мийними засобами для посуду та 10 пляшок для прання білизни.
«Карітас – Краматорськ» сьогодні надав невеличку допомогу для цієї лікарні в рамках загальноукраїнської акції, яку ми всі проводимо для допомоги людям, які потенційно, або вже є якимось чином під небезпекою зараження коронавірусом. Безперечно, цю допомогу нам передав «Карітас — України», який зараз організував на всій території України акцію збору таких різних засобів, — розказує директор благодійного фонду «Карітас – Краматорськ» отець Василь Іванюк.
За словами директорки лікарні Катерини Вишневської, така допомога дуже актуальна. Сюди привозять на лікування хворих на COVID-19 з північної частини Донеччини. Кількість хворих збільшилася, а з ними потреба у мийних та дезінфекційних засобах також: “З початку карантину в нас було досліджено 20 людей з підозрою. Ми пролікували та виписали три корони важкого ступеня, середнього, легкого перебігу. Надалі сподіваюсь, що ситуація буде сталою, але маємо бути напоготові”. Наразі в інфекційній лікарні, за словами Катерини Вишневської, хворих на коронавірус немає.
За матеріалами MustPost.today
22:18
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).