{content|string_get_meta_description}

Вчителі Краматорська шиють захисні костюми для медпрацівників

Вчителі Краматорська шиють захисні костюми для медпрацівників

Педагоги краматорських шкіл та батьки приєдналися до «Марафону допомоги», який ініціювала Громадська організація «Наш Краматорськ».

Як повідомила начальник управління освіти Краматорська Марина Мозолева, коли побачила заклик в соцмережах про допомогу в пошитті одноразових захисних костюмів для медпрацівників, то відразу зателефонувала за вказаним телефоном. До ЗОШ №5 привезли партію викрійок і матеріал для пошиття. Заготовки роздали по школах міста. Викрійки для костюмів виконали на краматорського фабриці «Швачка».
«У цій ситуации коли наші медики знаходяться у небезпеці, ми одразу відреагувалі. Надали інформацію нашим школам и дитячому садочку и вже на ранок був список бажаючих прієднатіся до цієї акції. Ми розраховувалі десь на 30 осіб та отримали 43 бажаючих з дитячих садочків та понад 140 – зі шкіл. Долучені були не тільки вчителі праці, а ті, хто вміє шити, технічні працівники, батьки», – розповіла Марина Мозолева.
Так, учитель трудового навчання та основ здоров’я ЗОШ №24 Світлана Галинська шила костюми для медиків. Робота кипіла майже до 3 години ночі, але вчитель задоволена результатом. Також будинку шила костюми і вчитель музики та образотворчого мистецтва Наталія Аксьонова, яка не є професійною швачкою, але не змогла залишитися осторонь від призову громадської організації «Наш Краматорськ» допомогти медикам.
«Це дуже приємно, коли ти знаєш, що ти до цього долучівся. Комплект складається з халату, бахіл, медичної шапочки. Всі одноразові. На школу було надано 25 комплектів, які ми пошили за два дні», – сказала вчитель музики та образотворчого мистецтва Наталія Аксьонова.
За матеріалами MustPost.today
21:32
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).