{content|string_get_meta_description}

Відеоекскурсію по історичному будинку Маріуполя перевели на жестову мову

Відеоекскурсію по історичному будинку Маріуполя перевели на жестову мову

У Маріуполі відеоекскурсію по історичному будинку водонапірної вежі, де зараз знаходиться культурно-туристичний центр «Vezha», перевели на жестову мову.

Переклад виконала Анастасія Чала з громадської організації «Звуки тиші».
«Це соціальний проект, на реалізацію якого допомагали збирати кошти відвідувачі «Vezha». Він створений, щоб всі могли дізнатися про архітектурну «родзинку» Маріуполя. У відео розповідають історію створення водонапірної башти. Цікаві факти 110 років існування будівлі і сучасні функції центру», – розповіли адміністратори «Vezha».
Варто відзначити, що культурно-туристичний центр за весь час вже відвідали десятки тисяч маріупольців. Також він став місцем яскравих і унікальних подій. Тут продовжують розробляти нові проекти.

За матеріалами MustPost.today
Посилання на публіуацію: https://www.mustpost.today/videoekskursiyu-po-isto...
20:00
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).