{content|string_get_meta_description}

Майстри зі Слов’янська роблять нестандартні декоративні вироби

Майстри зі Слов’янська роблять нестандартні декоративні вироби

Підприємець зі Слов’янська Володимир Квітницький впевнений, що майстри міста можуть робити унікальні декоративні вироби, які будуть конкурентноздатні в Європі. Крім цього роботи місцевих майстрів в три рази дешевше, ніж аналоги в ЄС.

Слов’янський майстер Володимир Кононенко показав одну з таких робіт. Це гранітна куля, що плаває на воді. Він тримається без додаткових механізмів. Для того, щоб куля трималася необхідно всього 250 літрів води.«250 літрів води циркулює, виходить з-під кулі і падає вниз. Внизу стоїть фільтр для природного очищення, щоб легкі плаваючі частки не потрапляли в насос і на кулю. Інакше вона перестане обертатися», – розповів Кононенко.Крім цього, такий фонтан світиться в темряві, а при сонячному освітленні створює ефект веселки.Цех ексклюзивного декору «Корвет» працює на замовлення, з каменю роблять рукомийники, ванни, підвіконня, фонтани. На виготовлення йде багато часу, матеріал використовують якісний і дорогий. Гранітний шар-фонтан у вигляді глобуса відправиться до кав’ярні у місто Новоград-Волинський. На його створення пішло три місяці.
За матеріалами MustPost.today
21:05
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).