{content|string_get_meta_description}

На Донеччині медикам видають велосипеди на час карантину

На Донеччині медикам видають велосипеди на час карантину

На час карантину медикам безкоштовно надають у користування велосипеди. Так вирішили представники Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
На сьогодні надали вже 8 велосипедів на час карантину, аби медсестри та лікарі могли дістатися до роботи.
“У зв’язку з тим, що громадський транспорт зараз не ходить, Донецький обласний центр вирішив надавати робітникам, по перше медичної сфери, екологічно чистий транспорт — велотранспорт. Надаємо тим, хто цього бажає, кому далеко добиратися до роботи. Ми пропозиції ці розглядаємо та надаємо на час карантину велосипеди”, — розповів представник організації “Спорт для всіх” Валерій Колоша.
Катерина Руднєва працює дезінфекторкою у Центральній міській лікарні. За її словами, від початку карантину вчасно дістатися до роботи непросто, бо в автобусах обмежили кількість пасажирів, і це забирало 45 хвилин в один бік. “У Фейсбуці я знайшла відеозвернення, де Сергій Головченко з організації “Спорт для всіх” пропонує медпрацівникам скористатися послугами велотранспорту. Я написала, наступного дня зустрілися, формальності обговорили, й мені видали велосипед”, — поділилася жінка.
В організації є ще 9 таких велосипедів, їх можуть взяти медики, поліцейські або рятувальники.
За матеріалами Mustpost.today
15:39
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).