{content|string_get_meta_description}

Хворим на СНІД у Маріуполі доставляють ліки додому

Хворим на СНІД у Маріуполі доставляють ліки додому

Ліки – додому. Попри карантин хворі на СНІД вимушені продовжувати терапію. Раніше люди самі їздили за медикаментами. І – ризикували здоров’ям. Відтепер маріупольські медики зв’язуються з пацієнтами та відправляють ліки поштою. Куди звертатися за препаратами та чому не можна переривати лікування?

Ще у грудні пацієнти центру з профілактики та боротьби зі СНІДОМ приходили самі за ліками. Сьогодні ж замовити медикаменти можна зателефонувавши до центру.
Пацієнти спілкуються з медиками виключно телефоном. Тепер – з дому не виходять. Бояться.

«Я раніше їздила кожен місяць, а тепер дістатися не можу, тому що в транспорт не пускають. Ми боїмося. Небезпека зараження. Ми в групі ризику», – каже пацієнтка центру Ірина.
Заявки на необхідні препарати обробляє пані Вікторія. Ліки отримує у колеги в спеціальному кабінеті.

«Дані і з комп’ютера, і з журналу. І самі медикаменти. Щоб не помилитися. Де яку назву, де скільки препаратів», – каже медсестра.

Можна і надіслати смс. Головне вказати свої дані та дані того, хто буде отримувати посилку на пошті. Кожному пацієнту медикаментів має вистачити на місяць.

Усього в Маріуполі майже чотири тисячі хворих, які приймають антиретровірусні препарати. Медики кажуть – переривати терапію не можна ні на добу.«Переривання терапії загрожує тим, що у людини може виробитися резистентність до вірусу. Почне зростати вірусне навантаження, підуть проблеми зі здоров’ям, почнуться інфекції, ми допустити цього не можемо», – каже завідувачка Центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Наталя Москальова.

Замовити ліки можна за номером 050-710-08-21. Вони безкоштовні. Заплатити необхідно тільки за доставку на пошті.

За матеріалами MUSTPOST.TODAY
15:44
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).