{content|string_get_meta_description}

Кобзар в руїнах. У Маріуполі руйнується кінотеатр ім. Шевченко

Кобзар в руїнах. У Маріуполі руйнується кінотеатр ім. Шевченко

Були часи, коли люди шикувалися в кілометрові черги, щоб потрапити на сеанс в цей кінозал. Зараз же в ньому можна подивитися тільки результат безвідповідальності і запустіння. Приміщення кінотеатру зараз перетворилося на руїни, а площа перед ним використовується як парковка.

Зайти в кінотеатр можна тепер без квитка. Там є кілька входів, один з яких був навіть підпалено. На місці каси, відразу за центральним входом, зараз величезний смітник і несанкціонований туалет. Зараз вже мало хто пам’ятає, але виявляється, всередині колишнього кінотеатру також є гарна мозаїка.
Всі підсобні приміщення захаращені не тільки побутовим сміттям, а й “продуктами життєдіяльності” наркоманів і алкоголіків. Також помітно, що будівля розбирали зсередини по частинах, виносячи з нього все, що може мати цінність. “Пішли” все металеві вироби, включаючи перила і розетки. Наприклад, на другому поверсі, де знаходиться власне сам кінозал, відірване навіть підлогове покриття. Темряву кінозалу не пробиває навіть промінь ліхтаря на телефоні, тому ходити там небезпечно. На поверхи вище можна піднятися по напівзруйнованій сходах.
Туди сонячний промінь пробивається крізь вибиті вікна. У його відблисках видно масштаб краху, який переживає кінотеатр.
Напередодні відвідування кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка від деяких любителів індустріального туризму чули різні містичні історії. Наприклад, що там є двері, які краще не відкривати. Подейкують, що раніше, коли ще була тендітна надія зберегти будівлю від вандалів, там чергували сторожа. Але їх доводилося часто міняти, тому що вони чули потойбічні шарудіння і бачили відблиски тіней. На цій роботі люди не затримувалися.
Скрипи і неясний тріск дійсно чутні усередині будівлі, але це все можна списувати на звуки галасливого проспекту і старість конструкції. Люди кажуть, що так завжди буває у всіх стародавніх будівлях. Ну або просто в це хочеться вірити.
Ходили чутки про переорієнтацію приміщення кінотеатру в щось інше. Автосалон, магазин-супермаркет або культурний центр – обговорювалося безліч версій, але далі розмов справа не дійшла. Петиція на сайті з проханням до влади реанімувати кінотеатр результату також не дала. Він до сих пір – в руїнах. Приміщення знаходиться в приватній власності, тому міська влада не може навести порядок в екс-кінотеатрі і не буде вкладати гроші в цю затію.
У Маріуполі на даний момент діє 3 кінотеатри.
За матеріалами Мustpost.today
15:55
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).