{content|string_get_meta_description}

Жінки працюють в режимі ізоляції на Курахівській ТЕС

Жінки працюють в режимі ізоляції на Курахівській ТЕС

Більше місяця тому вони попрощалися з рідними і пішли на роботу з валізами: жити і нести свою вахту на теплоелектростанціях, в режимі повної ізоляції.

Щоб у нас з вами були світло, тепло і всі радощі цивілізації будинку на карантині – енергетики працюють. Так само, як і лікарі, пожежники і касири в супермаркетах. Прості герої нашого часу, чия звична праця стала для всіх критично важливою.
Як живуть і про що сумують, як справляються зі складнощами, в чому знайшли плюси карантину і що дає сили пережити розлуку з близькими – в оповіданнях саме таких героїв.
Взагалі-то працювати в “надзвичайному режимі” енергетикам не звикати. ТЕС – стратегічно важливі об’єкти, і їх співробітники знають: забезпечувати роботу станцій необхідно, що б не трапилося.
Жінки в ізоляції – не рідкість на ТЕС. Поряд з чоловіками вони заступили на “енерговахту”, тому що розуміють: хтось повинен забезпечувати людей світлом і теплом. Одна з них – машиніст подачі палива в паливно-транспортному цеху, ДТЕК Курахівська ТЕС Таїсія Тесля.
“Я була в резерві, коли формували вахту для роботи в ізольованому режимі роботи. Але одна з колег напередодні захворіла, і мене відкликали з відпустки. В той момент я зрозуміла, що зобов’язана погодитися, – розповідає Таїсія Тесля, машиніст подачі палива в паливно транспортному цеху, ДТЕК Курахівська ТЕС. – у мене син, про якого я дбаю. Мама живе в Курахово. Для моєї родини важливо, щоб електростанція працювала. Тому відповіла, що згодна працювати в ізольованому режимі. Хоча розуміла, що розлука з сім’єю – це важко. Роботи багато, тому що на станції – критично необхідний мінімум людей. Але все-одно – обов’язково викроює час на спорт або міні-прогулянки по території. По сім’ї сумую, тому телефонних розмов додалося – тримаю зв’язок з сином. Він у мене вже дорослий – п’ятнадцять років. Каже, що мамою пишається, але більше – нудьгує “.

За матеріалами MUSTPOST.TODAY
Посилання на джерело: https://www.mustpost.today/zhinky-pratsyuyut-v-rez...
16:05
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).