{content|string_get_meta_description}

У Вугледарі підприємство почало виготовлення захисних масок

У Вугледарі підприємство почало виготовлення захисних масок

У зв’язку з епідемією виробництво в Вугледарі перепрофілювали на виготовлення захисних масок.

Підприємці-текстильники Донеччини переформатують свої цехи під час пандемії – виготовляють захисні костюми для медиків і маски. Оскільки в аптеках засоби індивідуального захисту відтепер – дефіцитний товар, підприємці вирішили максимально активізувати свої сили і виробляти необхідні товари самостійно.
Зокрема, підприємниця з Вугледара Анна Теличко також приєдналася до активної роботи по шиттю масок. Раніше її швейний цех «А-Текстиль» спеціалізувався на пошитті постільної білизни для готелів, екосумок з вишивкою і брендування спецодягу. Свою власну справу Анна відкрила отримавши грант за програмою «Український донецький куркуль».
Зараз підприємниця виготовляє захисні маски на замовлення комунальних підприємств Вугледара, а також безліч замовлень з Харкова, Львова, Дніпра.
У цеху працюють 5 майстрів, які в день виготовляють близько 300 масок для дітей і дорослих.
«Ми не наживаємося на пандемії, як багато хто говорить, – розповідає Анна Теличко. – Це можливість вистояти в цей нелегкий час для малого і середнього бізнесу. Засоби, які ми отримуємо, допомагають нам бути на плаву, платити за оренду і податки. Перепрофілювавши підприємство, ми маємо можливість платити зарплату нашим працівникам».
Швейний цех Анни виготовляє захисні маски багаторазового використання з різноманітною вишивкою.
Треба відзначити, що інші підприємці та майстри Донеччини активно виготовляють захисні маски і велика їх кількість безкоштовно розповсюджують всім бажаючим.

За матеріалами MUSTPOST.TODAY
Посилання на джерело: https://www.mustpost.today/u-vugledari-pidpryyemst...
16:09
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).