{content|string_get_meta_description}

Конкурс на кращий сценарій ролика з протидії наркоманії

Конкурс на кращий сценарій ролика з протидії наркоманії

Конкурс на кращий сценарій ролика з протидії наркоманії. Поліція шукає таланти.

Поліція Маріуполя пропонує взяти участь в конкурсі на кращий сценарій до ролика з протидії наркоманії. Конкурс розрахований на молодь, а тому автором може стати будь-хто віком від 12 і до 25 років.
Для участі потрібно придумай ідею для соціального відеоролика, який буде цікавий для однолітків та детально її описати. Чим більше деталей, тим краще: бажано включити всі діалоги, описи інтер’єру і характеристики героїв, а також інші письменницькі цікавинки.
Тривалість ролика – від 0:30 до 1:00 хвилини.
Відправте коротку інформацію про себе, контактні дані та сценарій до 17 травня 2020 на електронну адресу konkurs_antidruggunpdonobl@ukr.net і чекайте результатів конкурсу.
Що ти отримаєш, якщо переможеш в конкурсі? Визнання: за твоїм сценарієм професіонали знімуть соціальний ролик, який побачать тисячі людей. А також крутезний приз – сучасний велосипед. Переможця визначить спеціально створена незалежна комісія.

За матеріалами MUSTPOST.TODAY
Посилання на джерело: https://www.mustpost.today/konkurs-na-krashhyj-sts...
17:13
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).