{content|string_get_meta_description}

Краматорський центр для людей з інвалідністю працює в карантинному режимі

Краматорський центр для людей з інвалідністю працює в карантинному режимі

Краматорський «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» продовжує надавати допомогу і в карантин. Незважаючи на те, що зараз в стінах Центру не проводяться заняття, можна отримувати консультації в телефонному режимі.

Уже понад місяць Краматорський «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю « Донбас», як і багато установ України, знаходиться на карантині. Слухачі були змушені повернутися в свої будинки, але це не заважає фахівцям Центру продовжувати надавати їм допомогу.
Як розповіла директор Центру Світлана Фоміна, психологи, соціальний працівник, медичний персонал проводять консультації в онлайн-режимі, а слухачі в свою чергу із задоволенням продовжують займатися реабілітаційними заходами в домашніх умовах.
«Центр повністю забезпечений всіма необхідними засобами індивідуального захисту. У достатній кількості є одноразові рукавички, маски, захисні окуляри і дезінфікуючі засоби. Весь інвентар та обладнання оброблені дезинфікуючими засобами», – додала Світлана Фоміна.
Також, за словами директора Центру, тривають роботи з благоустрою приміщень установи. Проводяться ремонтні роботи в загальних санвузлах. Тепер вони будуть повністю адаптовані для зручності слухачів з різними нозологіями. Також проводиться переобладнання порогів в приміщеннях, обладнується пральня для слухачів.
Спортивний майданчик біля Центру облаштували новим покриттям. А прилегла територія незабаром буде додатково засаджена рослинами.
Хоча в даний момент усі масові заходи заборонені, фахівці Центру продовжують підготовку до Всеукраїнських конкурсів, складають сценарії, готують фотозоні. Карантин закінчиться і такі конкурси як «Світ без обмежень», «мужність без обмежень», «Краса без обмежень» та «Інклюзівній фестиваль дитячої творчості «Майбутнє Донеччини» відбудуться.
Також складаються методичні рекомендації та практичні посібники для використання в майбутньому реабілітаційному процесі. Співробітники центру своїми руками виготовляють обладнання для реабілітаційних заходів.
Переможниця конкурсу «Краса без обмежень-2018» Юлія Міхно, яка пересувається в інвалідному візку, недавно стала членом колективу Центру – працює медичною сестрою. Зараз вона записує відеоконсультації для слухачів і продовжує тренуватися (Юля – срібний призер Чемпіонату України-2019 і бронзовий призер Кубка України-2019, чемпіонка області, КМС по пара пауерліфтингу).
Команда Центру вірить, що незабаром карантин закінчиться, і всі слухачі знову повернуться до реабілітаційного процесу.

За матеріалами MUSTPOST.TODAY
Посилання на джерело: https://www.mustpost.today/kramatorskyj-tsentr-dly...
12:18
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).