{content|string_get_meta_description}

Краматорські призери конкурсу талантів України

Краматорські призери конкурсу талантів України

На Закарпатті пройшов III Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс «Весняний ЗлатаФест. Золоті таланти України». У конкурсі взяли участь юні таланти з усієї країни. У їх числі і учні Школи мистецтв №3 Краматорська.

Учениці викладача сольного співу Інни Румянцевої показали високі результати, посівши призові місця в номінації «академічний вокал». За результатами конкурсу Брехова Марія посіла I місце, Бондар Софія Марія – I місце, Остренко Дарина – II місце.
Викладач Інна Румянцева і концертмейстер Марія Стойловський нагороджені подяками за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва України.
І ще учасники отримали приємний подарунок – сертифікат на знижку в 20% на участь у фестивалі-конкурсі протягом цього і наступного року. Вітаємо переможців.
Ще буквально два десятка років тому в кожному районі Маріуполя був кінотеатр. З роками ці місця дозвілля та відпочинку перетворилися на руїни і стоять спустілими примарами. Один з таких – кінотеатр імені Тараса Шевченка на Нікопольському проспекті.
Величезне мозаїчне панно з ликом великого Кобзаря та героями його творчості – це єдине, що добре збереглося в кінотеатрі на 700 осіб.

За матеріалами MUSTPOST.TODAY
Посилання на джерело: https://www.mustpost.today/kramatorski-pryzery-kon...
12:10
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).