{content|string_get_meta_description}

У Центрі культури та довкілля в Слов’янську сталася пожежа

У Центрі культури та довкілля в Слов’янську сталася пожежа

26 квітня сталася пожежа у слов’янському Центрі культури та довкілля. Громадським організаціям запропонували шукати нові приміщення.

Про причини пожежі, поки що ніхто не каже. Причину має встановити слідство, яке буде проводитися у рамках кримінального провадження, яке вже зареєстроване. Про це розповів директор комунального закладу Олександр Кашлаков на зустрічі з працівниками центру.
В саму будівлю зранку нікого не пускали, бо там все залито водою і існує небезпека, що щось може впасти. Співробітники ДСНС працюють всередині та викидають звідки обгорівши уламки.
Керівник закладу Олександр Кашлаков повідомив, що згоріло всередині Центру. Повністю знищено велику залу, сцену, бар. У малому залі все повністю згоріло і впало перекриття. Зала, де займалися танцями повністю згоріла, перекриття впало. Гримерки згоріли частково. Деякі приміщення постраждали не сильно і навіть можна врятувати меблі, які там знаходилися. Але деякі кімнати вигоріли повністю. Майно бібліотеки майже все врятоване. Майже не постраждало фоє будівлі, гардероб. Врятовані меблі планують поки складати у гардеробі та фоє.
Те, що вогонь діяв так вибірково пов’язано з тим, що пожежа розпочалася на сцені. Що саме привело до виникнення вогню, поки ніхто не каже. При чому, співробітники закладу кажуть, що чергова, яка була у будівлі, нібито чула якийсь різкий звук. Що це, реальний факт, або якась вигадка, має встановлюватися слідством.
Що стосується працівників закладу, то звільняти їх ніхто не буде. Громадськім організаціям, які орендували приміщення у цій будівлі, місцева влада планує шукати приміщення про це повідомив Вадим Лях. Крім того, він розповів, що про подальшу долю Центру, можна буде казати лише після того, як будуть висновки фахівців по пошкодженню і впливу пожежі на залишки Центру.
Розмір матеріальної шкоди через пожежу буде встановлювати спеціальна комісія.

За матеріалами MUSTPOST.TODAY
Посилання на матеріали: https://www.mustpost.today/u-tsentri-kultury-ta-do...
13:20
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).