{content|string_get_meta_description}

Юні фотографи зі Слов’янська стали фіналістками всеукраїнського конкурсу Future Photo Days

Юні фотографи зі Слов’янська стали фіналістками всеукраїнського конкурсу Future Photo Days

На всеукраїнському фотоконкурсі Future Photo Days п’ять місць з 18 присуджено випускницям фотомайстерень MediaLab Donbas, є серед них і юні мешканки Слов’янська.

Під час фестивалю Odesa Photo Days, який проходить з 23 по 26 вквітня, покажуть п’ять фотоісторій, створених у фотомайстернях МедіаЛаб Донбас. У зв’язку з пандемією, виставка робіт і заходи фестивалю будуть проходити онлайн.
На конкурс було подано 90 робіт підлітків з усієї України. Для показу на виставці в Одесі журі відібрало 18 фото-серій. Всі фіналістки Донецької області – випускниці фотомайстерень МедіаЛаб Донбас.
У фінал конкурсу вийшли роботи Мілени Харіної і Стелли Бородіної зі Слов’янська, Марії Бабич з Торецька, Анни Стариченко з Дружківки та Юлії Воронцової з Авдіївки. Над серіями вони працювали під кураторством київських фотографів-документалістів Олексія Фурмана, Сергія Коровайного і Стаса Козлюка.
«Вихід у фінал став для мене приємною несподіванкою. А Фотомайстерня допомогла мені остаточно визначитися з вибором професії, тепер я планую стати фотохудожницею-рекламісткою. Впевнена, що набуті знання мені обов’язково допоможуть, як під час вступу, так і в майбутній професії» – говорить Мілена Харіна, фіналістка конкурсу.
Фотомайстерні МедіаЛаб Донбас – спільний проект німецької організації Європейська Медіа Ініціатива і громадської організації «Нова Дружківка». У майстернях, які проходили цього літа у Слов’янську, Дружківці, Торецьку і Авдіївці, молодь отримала навички роботи із дзеркальною фотокамерою, навчилися прийомам візуального сторітеллінга, створили фотоесе на тему «Вулиця, на якій я живу».

За матеріалами Мustpost.today
Посилання на джерело: http://www.mustpost.today/wp-content/uploads/2020/...
12:29
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).