{content|string_get_meta_description}

П’ять жінок-лідерок проєкту «Голос жінки має силу 2020» покликані збудувати фундамент для відновлення миру в Донецькому регіоні

П’ять жінок-лідерок проєкту «Голос жінки має силу 2020» покликані збудувати фундамент для відновлення миру в Донецькому регіоні

В березні стартував проєкт «Голос жінки має силу» (Women Voices Count) Фундації прав людини, партнером з реалізації якого в Донецькому регіоні є Громадська організація «Агенція Демократичного Розвитку Донбасу».

Для досягнення мети проекту та реалізації його в Донецькому регіоні на конкурсних засадах було обрано п’яти Амбасадорок — активних жінок, учасниць проєкту „Програма з відновлення миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок „Голос жінки має силу 2020”.

Раді презентувати вашій увазі наших героїнь – Амбасадорок проєкту Донецького регіону!

Лілія Дудник, мешканка Бахмуту — невеличкого міста на сході України, за фахом бухгалтер, понад п’ять років активно займається громадською діяльністю, пройшла шлях від волонтера до місцевої координаторки, продовжує плідну співпрацю з чотирма громадськими організаціями Донецького регіону, удосконалює свої знання та навики та продовжує удосконалювати себе і свою роботу у громадському секторі.

За словами Лілії: «Щодо моєї участі в проекті “Голос Жінки має силу 2020” і бажання бути Амбасадоркою проєкту, то на те є вагомі підстави.

Вже 5 років я займаюсь громадською діяльністю. Основним напрямком є розвиток демократичних цінностей на території Донеччини. А розвиток демократії не можливий без дотримання прав людини. Часто у своїй діяльності я стикаюсь з порушенням прав жінок. Особливо це проявляється в сільській місцевості, тому що досі залишився старий уклад життя, в якому чоловік працює, а жінка сидить вдома з дітьми. Жінки навіть не розуміють, що їх права порушили та продовжують жити за правилами, які їм нав’язале суспільство. Але вони не завжди задоволені цими правилами. В якості амбасадорки проекту я хочу показати жінкам, що треба вміти відстоювати свої права та отримувати задоволення від життя». Докладніше про Лілю читайте в статті за посиланням: https://www.mustpost.today/vitajte-ambasadorku-z-donetskog…/

Юлія Вязміна, до буремних подій 2014 року була далекою від громадської діяльності, працювала юристкою та виховувала дітей. Але життя внесло свої корективи. Оскільки Юлія живе в Донецькій області, те, що тоді відбувалося, не пройшло повз її сім’ю. З початком збройного конфлікту на сході України Юлія з чоловіком почала займатися волонтерською діяльністю – допомагали чим могли українським військовим. Потім чоловіка мобілізували, і Юлія на рік зосталася з трьома дітьми, молодшому з яких тільки виповнився рік. «Саме тоді, — згадує Юлія, — я переконалася – я можу все, жінки можуть все!»

Продовж останніх п’яти років Юлія активно займається громадською діяльністю і в процесі цієї діяльності, за словами Юлії, знайомиться з величезною кількістю неймовірних жінок: активних, небайдужих, дієвих, компетентних, кожного разу дивуючись їх наполегливості, професійності, унікальності.
«Вважаю, що для забезпечення справжньої рівності необхідно подолати стереотипи щодо ролі жінки у суспільному житті, які заважають їм реалізовуватися та досягати успіху. Моя мета – збільшувати мотивацію жінок до участі у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного й громадського життя» — говорить Юлія Вязміна.
Докладніше про Юлію Вязміну читайте за посиланням: https://www.mustpost.today/ambasadorka-donechchyny-ya-zhin…/

Тамара Круликовська, з 2001 року є секретарем Виноградненської сільської ради, з 2015 року виконує обов’язки сільського голови та є головою громадської організації «Виноградненська асоціація жінок «Берегиня».
До цього часу 9 років працювала вчителем початкових класів. У 2019 році отримала диплом магістра з Публічного управління та адміністрування. У 2020 році вирішила прийняти участь у проекті «Голос жінки має силу» (WomenVoices Count).

Протягом свого життя Тамара Круликовська завжди займається вирішенням суспільно важливих проблем та згуртовує навколо себе небайдужих громадян своєї громади, які долучаються до проведення різноманітних заходів. «Я не можу бачити ганебну та не гідну поведінку до людей, тим паче до жінки, дівчинки… Я мама дівчинки, тому для мене дуже важливо, щоб жінки навчилися відстоювати свої права та отримувати задоволення від життя, щоб перестали ховатися за ширмою «Я ЖЕРТВА!», усе у наших руках, а тим паче, щасливе та безтурботне життя наших дітей, немає нічого неможливого – якщо кривдять ЙДИ або скажи СТОП!» — висловлює свою позицію Тамара.
У 2019 році Тамара активно приймала участь у тренінгах «Комплексний підхід у розбудові громади вільної від насильства» та «Посилення ефективності міжсекторального реагування та взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на рівні районів, селищ та ОТГ».
«Лідерство для мене, — говорить Тамара, — це готовності приймати рішення і брати на себе відповідальність, послідовності та наполегливості в реалізації спільних цілей, усвідомлення власної сили, віри в досягнення мети. Жінки повинні зрозуміти, що ми самі є митцями власної долі, що сила жінки – у ній самій!». Докладніше про Тамару Круликовську читайте у матеріалі за посиланням: https://www.mustpost.today/ambasadorka-zi-shodu-syla-zhink…/

Тетяна Вергун, за освітою педагог і журналіст, на даний час є підприємцем і надає консультаційні та освітні послуги.
Тетяна активно співпрацює з громадською організацією “Правозахисний центр “Ліга жінок-виборців”, проводить правові консультації для різних людей, а також освітні тренінги для громад Донецького регіону. Під час цієї діяльності Тетяна Вергун зацікавилась громадською роботою та правозахисною діяльністю жінок Донеччини.
«З 2014 року я працювала в декількох проектах з профілактики конфліктів, тож буду рада реалізовувати свій досвід в цій діяльності й надалі, заради формування мирного середовища та взаємоповажних і доброзичливих стосунків в суспільстві, а також отримати новий досвід та нові знання» — розповідає Тетяна.
Докладніше про Тетяну Вергун читайте за посиланням: https://www.mustpost.today/donetskyj-region-bagatiye-ambas…/

Тетяна Вейдер, кандидат наук з державного управління, адвокатка, бізнес-тренерка міжнародных програм IОМ, UNDP, USAID, CARITAS, UNICEF, GIZ; НААУ і Ради Європи; членкиня комітету по жіночому підприємництву Донецької торгово-промислової палати; коуч; голова громадської організації «Освітній центр «Упрінформ» та керівниця Освітнього хабу «BETC Space»; авторка курсів «Школа підприємців» та «Мотиваційної школи жіночого лідерства», а ще підприємець освітньої та правової сфери.
«За понад 20-ти річну практику бізнес-тренерки та юристки, консультуючи жінок, я зрозуміла, що поки жінка немає енергії – вона схильна до депресії, її відносини в родині, з друзями, на роботі не надихають, а навпаки виснажують. Настає розчарування в собі через відсутність актуальної професії, досвіду, ресурсів, підтримки. Таке життя диктує стратегією виживання, особливо для жінок віком 35+” – розповідає Тетяна.
Допомогти учасницям знайти себе, повірити в свої сили, знайти свій шлях та стати лідеркою, створити жіночий нетворкінг – мета участі Тетяни в проєкті «Голос жінки має силу».
Докладніше про Тетяну Вейдер читайте за посиланням: https://www.mustpost.today/ambasadorka-donechchanka-davajt…/

Амбасадорки проєкту, кожна у своїй сфері та за власним баченням, спрямують свою діяльність на досягнення загальної мети проєкту — побудови діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у таких сферах, як онлайн правозахист і блогерство. У перспективі це стане фундаментом для відновлення миру, як на території Донецького регіону, так і в Україні.

Слідкувати за новинами можна на офіційній сторінці Фундації www.uhrf.org
У Facebook https://www.facebook.com/groups/human.rights.foundation.ukraine/ та на сторінці ГО «Агенція Демократичного Розвитку Донбасу» https://www.facebook.com/ngoddda/

Проєкт реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

#ГолосЖінкиМаєСилу #WomenVoicesCount #ФундаціяПравЛюдини #HumanRightsFoundation

13:38
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).